پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

دکتر توفیقی در حاشیه چهارمین همایش مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت اعلام کرد :

میزبانی 500 دانشجوی ارشد و دکتری برتر درپژوهشگاه صنعت نفت

چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت در محل سالن همایش شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران روز سه‌شنبه 5 شهريور ماه برگزار شد.

دكتر جعفر توفيقي، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت در حاشيه اين همايش به گزارش شركت‌هاي مختلف در زمينه مسئوليت اجتماعي اشاره كرد و گفت: پژوهشگاه صنعت نفت نيز گزارشي از فعاليت‌هاي چشمگیر خود در حوزه مسئوليت اجتماعي در زمينه تصفيه آب و پساب و همچنين كاهش مصرف آب در بخش‌هاي مختلف صنعتي ارايه كرده است.

ایشان در زمینهء ابلاغ نظام‌نامه نحوه ایفای مسئولیت‌های اجتماعی در صنعت نفت و چگونگی اجرای آن تاکید کرد: پیش از این طرحی در زمینه میزبانی پژوهشگاه از دانشجويان كارشناسي ارشد، دكتري و اعضاء هيات علمي در بخش مسئولیت اجتماعی به وزیر نفت ارائه شده است که مورد توجه قرار گرفته و ابعاد آن در حال بررسی می باشد.

دکتر توفیقی طرح پژوهشگاه را مبتنی بر تصریح وزیر نفت بر اهمیت توسعه زير‌ساخت‌هاي انساني، علمي و فني كشور و دانشگاه‌ها دانست و گفت: اين طرح که با همكاري معاون وزير نفت در امور مهندسي، پژوهشي و فناوري در مرحله تدوين دستور‌العمل اجرايي است، یک طرح پنج ساله است كه طبق آن مقرر شده که پژوهشگاه صنعت نفت ميزبان 500 دانشجو ارشد و دكتري برتر دانشگاه‌هاي كشور باشد.

ايشان ادامه داد: بر همين اساس دانشجويان مي‌توانند پايان نامه كارشناسي ارشد و رساله دكتري خود را به همراه اساتيد راهنماي خود در پژوهشگاه انجام دهند و اين مجموعه تمامي امكانات اداري، آزمايشگاهي، پايلوتي و فني را در اختيار اين افراد قرار خواهد داد.

وی تاکید کرد: دانشجويان مي‌توانند در موضوعات مورد علاقه خود کار كنند و الزامي به فعالیت در زمينه پروژه‌هاي پژوهشگاه وجود ندارد.

چهارمین همایش مسئولیت‌های اجتماعی صنعت نفت بعدازظهر روز سه‌شنبه، پنجم شهریورماه با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت و جمعی از مدیران صنعت نفت و کارشناسان حوزه مسئولیت اجتماعی در محل سالن همایش شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی برگزار و در پایان از برگزیدگان این حوزه قدردانی شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت