پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

روز شنبه 6 مهرماه پژوهشگاه صنعت نفت و بانك تجارت با هدف بهره گیری از خدمات و تسهيلات بانكي، تفاهم‌نامه همكاري منعقد كردند.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، ارايه خدمات و تسهيلات بانكي بر اساس آخرين سياست‌هاي پولي و اعتباري بانك مركزي به پژوهشگاه در قبال تمركز حساب‌هاي آ‌ن‌ها نزد يكي از شعبات اين بانك از موضوعات اين تفاهم‌نامه مي‌باشد.

دكتر توفيقي، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت، در حاشيه امضاء اين تفاهم‌نامه گفت: مدل‌هاي جديد تامين مالي از اهميت بسزايي براي پژوهشگاه برخوردار است و با توجه به شرايط كنوني كشور مي‌بايست تمامي مدل‌هاي موجود را بررسي كرده و به دنبال مدل‌هاي جديد نيز باشيم.

ايشان در ادامه تصريح كرد: پژوهشگاه صنعت نفت درصدد است تا در مدل‌هاي كسب و كار خود تغييراتي ايجاد كند چراكه با روش‌هاي قبلي و معمول نمي‌توانیم به اهداف تعيين شده خود دست يابيم.

توفيقي به همكاري پژوهشگاه و بانك تجارت نيز اشاره كرد و گفت: اميدوارم با كمك بانك تجارت به اهداف جديد پژوهشگاه سريع‌تر دست‌ يابيم و از تجربيات كارشناسان اين بانك در مدل‌هاي تامين مالي بهره‌مند شويم، چراكه اين موضوع براي مجموعه ما بسيار كليدي و اساسي محسوب مي‌شود.

رئيس پژوهشگاه با تاكيد بر اين‌كه صنعت نفت كشور مي‌بايست به فناوري‌هاي جديد مجهز شود گفت: هم‌اكنون ارزش اقتصادي چندين برابري وضع موجود در صنعت نفت و گاز وجود دارد كه مي‌توان آ‌ن‌ها را فرصت‌هاي پنهان دانست كه با برنامه‌ريزي‌هاي جامع بايد به اين موارد دست پيدا كرد.

وي در همين راستا تصريح كرد: پژوهشگاه با ارتباطات وسيع خود و منابع انساني و زيرساخت‌هاي علمي موجود مي‌تواند نياز هاي اين صنعت عظيم را برآورده سازد، از اين رو اميدوار هستيم با امضاء اين تفاهم‌نامه بتوانيم استفاده حداكثري را از مزيت‌هاي اين بانك معتبر براي تحقق اهداف پژوهشگاه ببريم.

گفتني است اين تفاهم‌نامه در محل بانك تجارت ميان جعفر توفيقي، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت و رضا دولت‌ابادي مدير عامل بانك تجارت به امضاء رسيد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت