پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

در برنامه ويژه بانوان صنعت نفت در هفته تربيت‌بدني تاكيد شد؛

ارتقاء سلامت بانوان، هدف راهبردي وزارت نفت

به مناسبت هفته تربيت‌بدني و روز سلامت بانوان ويژه‌برنامه آموزشي، ورزشي، براي بانوان شاغل وزارت نفت در مجموعه ورزشي پژوهشگاه صنعت نفت روز سه‌شنبه 30 مهر‌ماه برگزار شد.

زهره‌رضا‌دوست، معاون مشاور وزیر نفت در امور زنان و خانواده با اشاره به اينكه دفتر امور زنان و خانواده وزارت نفت با هدف ارتقاء سلامت زنان از سال 93 تشكيل شده‌است، افزود: كارگروه سلامت نيز بر همين اساس شكل گرفته است و ذيل آن، كارگروه ورزش قرار دارد كه مشتمل بر كارشناسان ورزش زنان مي‌باشند.

رضادوست به برنامه‌هاي سلامت اين امور نيز اشاره كرد و گفت: طراحي دوره‌هاي خود مراقبتي در دستور كار قرار دارد و اين دوره‌ها به اداره كل آموزش براي تصویب و درج آن در تقويم آموزشي ارسال شده که در 4 محور براي 4 مخاطب مديران، خانواده، كاركنان و سالمندان طراحي شده است.

وی ارتقاء سلامت زنان را سومین هدف راهبردی در این حوزه دانست و تصریح کرد: كارگروه ورزش اين امور، به عنوان يك رويداد ورزشي فرح‌بخش، اجرای برنامه ای با همکاری پژوهشگاه صنعت نفت در دو بخش نظري و عملي را براي اين رويداد در نظر دارد.

رضا‌دوست با بيان اين‌كه برنامه‌هاي عملي براي بانوان در اين رويداد مورد توجه بوده است، گفت: 4 رشته ورزشي پيلاتس، شنا، يوگا و آمادگي جسماني در پژوهشگاه براي بانوان در نظر گرفته شده كه بانوان بر اساس علايق خود مي‌توانند به مدت دو ساعت در يكي از اين برنامه‌ها شركت كنند.

گفتنی است نشست اختصاصي بانوان در زمين چمن پژوهشگاه صنعت نفت، همراه با صبحانه سالم برپا شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت