پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

با همکاری پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان استاندارد صورت میگیرد:

تدوين و به روزرسانی استاندارد‌هاي ملّي و بين‌المللي صنعت نفت

روز چهارشنبه 22 آبان‌ماه پژوهشگاه صنعت نفت و پژوهشگاه استاندارد با هدف گسترش همكاري‌هاي دوجانبه، تفاهم‌نامه‌اي منعقد كردند.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، ايجاد همكاري‌هاي مشترك و تبادل اطلاعات، تجربيات، توانمندي‌هاي علمي، فني و كارشناسي با هدف ارايه خدمات آموزشي، پژوهشي و اجراي پروژه‌هاي مشترك از مهم‌ترين اهداف اين تفاهم‌نامه محسوب مي‌شود.

بر پايه اين گزارش قرار است اين دو پژوهشگاه در زمينه تدوين استاندارد‌هاي ملي و بين‌المللي و به‌روز رساني استاندارد‌هاي ملي مورد نياز در صنعت نفت، مشاركت در داوري و نظارت بر تدوين استاندارد‌هاي پژوهش محور و برگزاري همايش‌هاي تخصصي و نمايشگاه‌هاي علمي و پژوهشي مشترك با يكديگر همكاري كنند.

از ديگر زمينه‌هاي همكاري اين دو مجموعه بر اساس اين تفاهم‌نامه مي‌توان به موضوعاتي نظير همكاري پژوهشگاه استاندارد در تسهيل فرآيند گواهي‌نامه 17025 براي آزمايشگاههاي مورد نظر پژوهشگاه صنعت نفت، امكان برگزاري دوره‌هاي آموزشي و تبديل يافته‌هاي علمي حاصل از فعاليت‌هاي پژوهشي پژوهشگاه صنعت نفت به استانداردهاي ملي و بين‌المللي اشاره كرد.

گفتني است اين تفاهم‌نامه ميان جعفر توفيقي، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت و فرزانه انصاري سرپرست پژوهشگاه استاندارد با حضور روسا و مديران دو مجموعه منعقد گرديد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت