پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

رییس پژوهشگاه صنعت نفت و جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت ملی گاز ایران از مرکز رشد و فناوری پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در شهرستان مرزی سرخس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد، دکتر جعفر توفیقی در این بازدید از نزدیک در جریان فعالیت های مرکز رشد و فناوری پالایشگاه در حوزه کارآفرینی، استارتاپ ها، شرکت های دانش بنیان و فعالان حوزه نفت و گاز قرار گرفت و بر ادامه همکاری های دوجانبه پژوهشگاه صنعت نفت و مرکز رشد و فنانوری شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد تاکید کرد.

دكتر توفيقي در مراسم آغاز به كار مركز رشد و فناوري سرخس كه براي اشتغال‌زايي جوانان بومي اين منطقه راه‌اندازي شده است، گفت: پژوهشگاه صنعت نفت براي بهره‌مندي از ايده‌هاي نو در مراكز رشد منطقه‌اي آمادگي همكاري دارد و ما هم به عنوان متقاضي فناوري مي‌توانيم از استارت‌آپ‌ها و هسته‌هاي فناور در اين زمينه بهره‌مند شويم.

ايشان در ادامه تصريح كرد: در تلاش هستيم كه ميان پژوهشگاه و اين مركز نوآوري تبادل تجربه انجام دهيم و توان استارت‌اپ‌هاي اين دو مجموعه نيز استفاده نماييم.

وی در ادامه به بهره گیری از ظرفیت‎ های متخصصان صنعت نفت و پژوهشگران و همکاری آنها با پژوهشگاه به ویژه استعدادهای جوان اشاره و بیان کرد: امیدواریم در گسترش پژوهش‎های کاربردی و توسعه‎ای و ایفای نقش موثر در توسعه فناوری‎های کلیدی و تجاری‎سازی آنها گام های موثری برداشته شود.

گفتنی است در این بازدید، رییس پارک علم و فناوری خراسان از همکاری های پالایشگاه با شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان تقدیر کرد و همچنین دو تن از مدیران شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد و فناوری پالایشگاه، به بیان تجربیات خود و همکاری با پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در تامین قطعات صنعت نفت و گاز پرداختند.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت