پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

با هدف توسعه تعاملات دو جانبه در حمایت از شرکت های نوپا و دانش بنیان، روز سه‌شنبه 15 بهمن ماه قرارداد همکاری ميان پژوهشگاه صنعت نفت و گروه شتاب دهنده آبان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، شناسایی و اولویت بندی با توجه به مطالعات پایش و رصد فناوری و نیاز های بازار محصولات فناورانه در صنعت نفت و گاز و همکاری در ارزیابی و تشخیص توانمندی های آنها از اهداف امضاء این تفاهم نامه می باشد.

همچنین کمک به تامین نیازهای آزمایشگاهی، پایلوتی، مشاوره ای و زیرساختی این گروه ها و شرکت ها در مسیر دستیابی به محصولات فناورانهء قابل عرضه به صنعت نفت و گاز از دیگر موضوعات مورد نظر دراین تفاهم نامه محسوب می شود.

از دیگر زمینه های همکاری مورد توجه دراین تفاهم نامه می توان همکاری در جهت بازار سازی و توسعه فضای کسب و کار شرکت های دانش بنیان و گروه های استارتاپی، بر قراری ارتباط با متقاضیان و بهره برداران در صنعت نفت و گاز و کمک به تامین منابع مالی از روش های مختلف با هدف تجاری سازی محصولات فناورانه مورد تقاضا را ذکر کرد.

گفتني است اين قرارداد در پژوهشگاه صنعت نفت ميان جعفر توفيقي، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت و موسی الرضا ابو چناری، مدیر عامل گروه شتاب دهنده آبان به امضاء رسید.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت