پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

نمایشـگاه و همایـش تخصصـی حمایـت از  سـاخت داخـل در صنعت پتروشـیمی(با تمرکز بر هلدینـگ خلیج فـارس) در روز‌هاي 27 تا 29 بهمن ماه در جزیـره کیـش برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، این نمایشـگاه که با حضور کلیه شـرکتهای تابعه هلدینگ خلیج فارس برپا شد ، شـرکتهـای دانـش بنیان، نـوآور و خدماتی فعـال در صنعـت پتروشـیمی  و صنایـع وابسـته ، به منظور گسترش زمینه‌های همـکاری و انعقاد تفاهم‌نامه‌ در راسـتای حمایـت از تولیـد ملـی حضوري فعال داشتند.

بر همین اساس، نشسـتهای تخصصی متنوع در قالـب همایش وکارگاه‌های تخصصی در اين همايش تخصصي برگزار و در همين راستا دو نشست تخصصي "كاتاليست و مواد شيميايي" و " تصفيه آب و پساب" از سوي پژوهشگاه صنعت نفت راهبري شد.

بنابر این گزارش، دكتر امير ناصر احمدي عضو هيات علمي پژوهشگاه صنعت نفت و مشاور رئيس پژوهشگاه در نشست " كاتاليست و مواد شيميايي" به تبيين جايگاه پژوهش، فناوري و توليد مواد شيميايي پرمصرفق در صنعت نفت پرداخت .

همچنین دكتر بهنام راسخ، رئيس پژوهشكده محيط زيست و بيوتكنولوژي پژوهشگاه صنعت نفت نيز توانمندي‌هاي این سازمان در حوزه محيط زيست و بيوتكنولوژي و طرح‌هاي آينده نگر در اين حوزه را در پنل تخصصي محيط زيست مورد بحث و بررسي قرار داد.

خاطر نشان مي‌شود، اين رويداد از سوي شرکت بهاران تدبیر کیش با همکاری معاونت علمـی و فناوری ریاسـت جمهوری، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و انجمـن سـازندگان تجهیـزات صنعت نفت ایران (اسـتصنا) و سـایر دسـت انـدرکاران این حوزه اسـتراتژیک طي سه روز در مركز همايش‌هاي بين‌المللي جزيره كيش برگزار شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت