پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

با حضور وزیر نفت به امضا رسید :

قرارداد تجاری سازی محصولات میکرو CHP بین پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت آران

روز پنج شنبه ١٤ فروردين ماه پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت سامانه های انرژی "آران" با هدف تجاری سازی و فروش محصولات قرارداد همکاری منعقد کردند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت این قرارداد به منظور تجاري سازي و فروش محصولات ميكروCHP (Heat demand و Electrical demand) و موتور ژنراتور بر پايه فناوري موتور گاز سوز OHVG به امضاء رسید.

بر همین اساس مشاركت و مشاوره در زمينه تجاري سازي و فروش محصولات سامانه هاي توليد همزمان برق و حرارت در مقياس ميكرو ) بر اساس نياز حرارتي يا نياز الكتريكي ) و همچنين موتور ژنراتور بر اساس موتور پايه گازسوز OHVGازموضوعات اين قرارداد محسوب مي شود.

همچنین طرفین پیشنهاد دادند که تعدادی از این دستگاه ها به مدت 6 ماه در بخش دولتی مورد استفاده قرار گیرد تا با استفاده از نتایج حاصل، مشکلات احتمالی آن را برطرف سازند و با تولید انبوه میزان قیمت نهایی آن را کاهش دهند.

خاطر نشان مي شود اين قرارداد ميان دكتر جعفر توفيقي، رييس پژوهشگاه صنعت نفت و عليرضا نوري، مدير عامل شركت سامانه هاي انرژي آران در پژوهشگاه صنعت نفت با حضور مهندس بيژن زنگنه، وزير نفت و مهندس مصطفي مير سليم، نماينده منتخب دوره يازدهم مجلس شوراي اسلامي و جمعي از مديران ارشد پژوهشگاه به امضا رسيد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت