پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

به منظور توسعه همکاری­ های دو جانبه، روز سه شنبه 6 خرداد‌ماه جلسه مشترکی میان پژوهشگاه صنعت نفت و ستاد معاینه فنی ساختمان کشور برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، در این جلسه که با حضور مدیرعامل ستاد معاینه فنی ساختمان کشور و هیات همراه برگزار شد، ضمن معرفی ستاد و فعالیت­های آن در سطح كشور از سوی نمایندگان آن ‌شرکت بر همکاری‌هاي دوجانبه پژوهشگاه با این ستاد تاکید شد.

بر پایه این گزارش مدیرعامل ستاد معاینه فنی ساختمان کشور اقدامات عمومی نظیر تامین نیازهای پژوهشگاه، طرح ها و پروژه ها، نگهداشت مجموعه های عمومی و اختصاصی بخشی را از سرمایه های این پژوهشگاه برشمرد و خواستار تعاملات گسترده با بزرگ‌ترين مركز تحقيقاتي در زمينه صنايع نفت، گاز و پتروشيمي شد.

گفتني است نمایندگان ستاد معاینه فنی ساختمان کشور در این جلسه، در قالب چهار گروه مهندسی برق، سازه، عمران و مکانیک بودند که از بخش های مختلف مرتبط با فعالیت کاری خود در پژوهشگاه بازدید کردند.

خاطر نشان مي‌شود كه اين جلسه با حضور معاون پشتیبانی و رییس مهندسی و خدمات فنی پژوهشگاه صنعت نفت و همچنين مديرعامل ستاد معاينه فني ساختمان كشور و هيات همراه در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت