پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

روز سه‌شنبه 13 خردادماه دكتر جعفر توفيقي، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت و دكتر كامبيز صدقياني زاده مديرعامل شركت توسعه طرح‌هاي نفت و گاز فراب تفاهم‌نامه همكاري به امضاء رساندند.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، در اين تفاهم‌نامه كه به مدت سه سال منعقد شده است، از يك سو همكاري در ارزيابي و تشخيص توانمندي‌ گروه‌هاي نوپا و شركت‌هاي دانش بنيان و از سوي ديگر كمك به تامين نياز‌هاي آزمايشگاهي، پايلوتي ومشاوره‌اي اين شركت‌ها پيگيري خواهد شد.

بر همين اساس همكاري در جهت بازار‌سازي وتوسعه فضاي كسب و كار شركت‌هاي دانش بنيان و گروه‌هاي استارتاپي و برقراري ارتباط با متقاضيان و بهره‌ برداران در صنايع نفت، گاز، پالايشي و پتروشيمي از ديگر موضوعاتي است كه قرار است در اين تفاهم‌نامه دنبال شود.

بر همين اساس قرار است طي اين تفاهم نامه، پژوهشگاه صنعت نفت شناسايي نياز‌هاي فناورانه صنعت، رصد فناوري، همكاري در مراحل مختلف تجاري‌سازي با هدف ورود محصول فناورانه به بازار مصرف را در دستور كار خود قرار دهد.

همچنين شركت توسعه طرح‌هاي نفت و گاز فراب، اختصاص بخشي از امكانات اين شركت به گروه‌هاي نوپا جهت توسعه محصول فناورانه و ارايه خدمات مشاوره‌اي و منتورينگ و شناسايي گروه‌هاي مستعد براي شكل‌گيري استارتاپ‌ها و توانمند‌سازي آنها را در برنامه خود بر اساس اين تفاهم نامه دارد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت