ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت:

باید به توانمندی کارکنان پژوهشگاه صنعت نفت اعتماد کنید/ نیازی به شركت های آمریكایی و اروپایی نداریم

دکتر توفیقی ، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت در حاشیه امضاء یک توافق نامه و 2 قرارداد پژوهشی با شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب که روز شنبه 24 اردیبهشت ماه انجام شد؛ گفت: شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب یکی از مؤثرترین و راهبردی ترین بخش های صنعت نفت ایران است و پژوهشگاه نیز بخش مهمی از بدنه صنعت نفت ایران محسوب می شود که همه دغدغه آن خلق ارزش های فناورانه و پیشبرد سیاست های صنعت نفت است.

جعفر توفیقی در این آیین اظهار کرد: قطعا تحقق شعار سال که مقام معظم رهبری فرمودند با وجود مدیرانی چون علیرضا دانشی محقق می شود؛ اعتقاد به نقش دانش در خلق ارزش افزوده همواره از اهمیت بسیار زیادی در صنعت نفت برخوردار است.

وی با تاکید بر اینکه نگاه چنین مدیرانی به پژوهشگاه صنعت نفت بسیار با ارزش است افزود: از این فرصت برای تحقق شعار سال و ایجاد بهره وری در فرآیند تولید باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت با بیان اینکه از امروز مسئولیت مضاعفی را در برابر شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و صنعت نفت احساس می کنیم، تصریح کرد: اعتماد شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به پژوهشگاه صنعت نفت، بار مسئولیت ما را سنگین تر می کند و با توجه به اینکه پژوهشگاه با نیروی انسانی توانمندش متعلق به صنعت نفت است، این انتظار را کاملا برحق می دانیم.

توفیقی خطاب به مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب عنوان کرد: باید به توانمندی کارکنان صنعت نفت کشور اعتماد کنید، اصلاً نیازی به شرکت های آمریکایی و اروپایی نداریم؛ هرگونه فعالیت در حوزه صنعت نفت از جمله مطالعات بالادستی، همکاری با شرکت های اکتشاف و تولید نیاز باشد را انجام می دهیم و در مقابل مدیران شرکت ملی نفت ایران باید به طور جد در مقابل تحریم ها بایستند.

وی با اشاره به اینکه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب یکی از مؤثرترین و راهبردی ترین بخش های صنعت نفت ایران است، بیان کرد: این پژوهشگاه متعلق به صنعت نفت ایران هست و همه دغدغه آن خلق ارزش‌های فناورانه و پیشبرد سیاست های صنعت نفت است.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت