پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار بالادستی پژوهشگاه صنعت نفت

 

در پژوهشگاه صنعت نفت انجام شد؛

انتصاب سرپرست جدید پردیس پژوهش و توسعه صنایع بالادستی

روز یکشنبه 27 خردادماه، طی مراسمی با حضور رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، اعضای هیات رئیسه و جمعی از مدیران و کارکنان پردیس صنایع بالادستی، دکتر عزت اله کاظم زاده، به سرپرستی این پردیس منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، دکتر جعفر توفیقی در این مراسم، ضمن قدردانی از زحمات مدیریت پیشین این پردیس، دکتر کاظم زاده را بعنوان یکی از اعضای هیئت علمی پژوهشگاه، حائز ویژگی های ارزندهء علمی و شخصیتی دانست و این شایستگی ها را از معیارهای انتخاب ایشان در این انتصاب برشمرد.

بر اساس این گزارش، اجرای برنامه راهبردی پژوهشگاه از طریق سازماندهی و مدیریت بهینه سرمایه انسانی و ارائه پیشنهاد برای اصلاح ساختارها، شناسایی نیاز های و اولویت های پژوهش و فناوری صنعت نفت در حوزه صنایع بالادستی و مشارکت در تصمیم سازی و سیاست گذاری درخصوص تجاری سازی دانش های فنی از ماموریت های محوله به ایشان در حکم صادر شده می باشد.

در این حکم همچنین، گسترش ارتباط با مراکز پژوهشی صنعت نفت،دانشگاه ها و مراکز پژوهش و فناوری داخلی و خارجی با هدف تعامل علمی و تحقیقاتی و ارزیابی مستمر طرح ها و پروژه های پردیس و تسهیل در فرآیندهای اجرایی طرح ها و پروژه ها مورد تاکید قرار گرفته است.

گفتنی است دکتر عزت اله کاظم زاده پیش از این ریاست پژوهشکده مهندسی نفت پردیس صنایع بالا دستی را به عهده داشت.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت