پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار بالادستی پژوهشگاه صنعت نفت

 

در سومین روز از نمایشگاه بیست و چهارم منعقد شد: 

دو قرار داد همکاری پژوهشگاه با مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت

پژوهشگاه صنعت نفت و مديريت اكتشاف روز جمعه ١٣ ارديبهشت دو قرارداد همكاري امضاء كردند.

به گزارش روابط عمومي پژوهشگاه صنعت نفت استفاده از سيالات حفاري بدون جامد در جلوگيري از آسيب سازند لايه هاي توليدي و همچنين استفاده از فناوري نانو براي كاهش اصطحكاك و افزايش روان سازي رشته هاي حفاري دو موضوعي است كه قرار است اين دو مجموعه با يكديگر همكاري انجام دهند.

دكتر توفيقي رييس پژوهشگاه صنعت نفت در حاشيه امضاء اين قراردادها با تاكيد بر اينكه اين مجموعه در حوزه حفاري ، سيال حفاري و روان كننده ها و افزايه هاي حفاري سابقه طولاني دارد، تصريح كرد : در طي اين سال ها پژوهشگاه صنعت نفت توانسته است پروژه هاي خوبي را انجام داده، همكاري هاي گسترده اي را با بخش هاي مختلف صنعت حفاري در دستور كار خود قرار دهد.

وي ادامه داد: يكي از شركت هايي كه طرف همكاري پژوهشگاه است، مديريت اكتشاف است كه سال ها با پژوهشگاه  صنعت نفت در زمينه هاي  مختلف همكاري دارند و قرار است طي اين قرارداد بهينه سازي عمليات حفاري و جلوگيري از آسيب به سازند ها مورد بررسي قرار گيرد.

توفيقي با تاكيد بر اينكه همواره پژوهشگاه صنعت نفت از پشتيباني مديريت اكتشاف در انجام پروژه هاي خود برخوردار بوده است گفت: با نگاه مثبتی که در مديریت  اكتشاف شرکت ملی نفت به همکاری متقابل وجود دارد اميدواريم بتوانيم در آينده همكاري خود را در زمينه حل مشكلات صنعت نفت گسترش دهيم و براي صنعت راهبردی نفت، مفيد و موثر واقع شويم.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت