پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار بالادستی پژوهشگاه صنعت نفت

 

روز چهار‌شنبه 23 مرداد‌ماه مدير عامل شركت توسعه پتروايران به همراه نمایندگان این شركت، به منظور توسعه همکاری‌هاي دو جانبه، نشست مشترکی با رییس و مدیران پژوهشگاه صنعت نفت برگزار کردند.

مهندس سپهر سپهري، مدير عامل شركت توسعه پتروايران، در حاشيه اين نشست گفت: ديدگاه حاكم بر اين مجموعه از نوع صنعتي و تجاري‌سازي است كه بسيار مثبت و حائز اهمیت است و زمینه های شركت توسعه پتروايران در مشارکت با پژوهشگاه را فراهم می آورد.

ايشان به تفاهم‌نامه منعقد شده ميان پژوهشگاه صنعت نفت و شركت توسعه پتروايران در ايام نمايشگاه نفت تهران نيز اشاره كرد و گفت: بر اساس اين تفاهم‌نامه مقرر شد كه از خدمات پژوهشگاه صنعت نفت براي مطالعات ميداني و افزايش توليد در ميادين مختلف بهره‌مند شويم و امروز نیز بر اختصاص فضايي براي استقرار نمايندگان پژوهشگاه در مجموعه پتروايران بمنظور تسريع در روند فعاليت‌ها و انجام كار‌هاي مشترك تصریح شد.

سپهري تاکید كرد: شركت توسعه پتروايران از يكسو آمادگي دارد تا در زمينه‌هاي مختلف براي فعاليت‌هاي پژوهشگاه در داخل و خارج از كشور كه قابليت تجاري‌شدن را دارد سرمايه‌گذاري كند و از سوي ديگر از خدمات پژوهشگاه صنعت نفت در پروژه‌هاي اخير اين شركت در زمينه ازدياد برداشت، نگهداشت توليد و پروژه‌هاي توسعه ميدان استفاده نمايد.

خاطر‌نشان مي‌شود پس از برگزاري نشست مشترك ميان دو مجموعه، بازديدي از آزمايشگاه‌ها و پايلوت‌هاي پرديس‌هاي سه‌گانه پژوهشگاه به عمل آمد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت