EN

آمادگی پژوهشگاه صنعت نفت برای واگذاری دانش فنی تولید چهار نوع کاتالیست و نانو اکسیدهای فلزی

تهران ـ معاون فناوری و امور بینالملل پژوهشگاه صنعت نفت گفت: این پژوهشگاه هم اکنون آمادگی دارد که دانش فنی تولید چهار نوع کاتالیست و نانو اکسیدهای فلزی را واگذار کند.

به گزارش خبرنگار علمی ایران، “محمود ترکی” روز سهشنبه در جمع خبرنگاران افزود: پژوهشگاه صنعت نفت در سالهای اخیر در زمینه انجام کارهای تحقیقاتی و به ویژه تحقیقات منجر به تولید دانش فنی و تکنولوژی تلاش میکند. ترکی گفت: این پژوهشگاه بیش از 51 سال قدمت دارد و در حال حاضر بزرگترین و قدیمیترین پژوهشگاه کشور است که تا کنون دانش فنی تولید چند نوع تکنولوژی را ارایه داده و تا چند روز آینده آمادگی خود را برای واگذاری دانش فنی چهار کاتالیست و نانواکسیدهای فلزی در روزنامههای کثیرالانتشار چاپ میکند.

معاون فناوری و امور بینالملل پژوهشگاه صنعت نفت خاطرنشان کرد: هم اکنون پژوهشگاه صنعت نفت آماده است تا دانش فنی و تولید زئولیت 4A، کاتالیست HDS، کاتالیست ریفورمینگ و بازیابی فلزات گرانبها از کاتالیست و همچنین دانش فنی تولید نانوکربن تیوپ و نانو اکسیدهای فلزی را به علاقهمندان واگذار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support