EN

دوره دکترای پژوهشی در3 رشته

پژوهشگاه صنعت نفت برای نخستین بار مجوز پذیرش 22 دانشجو در مقطع دکترا در 3 رشته را از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت کرد.

با اهداف محقق ساختن بند 2 ماده 3 اساسنامه پژوهشگاه صنعت نفت و با توجه به وجود زیربنای علمی و توانمندی‌های لازم، به‌ویژه وجود طرح‌های بزرگ صنعتی و برخورداری از امکانات کافی برای اجرای دوره دکترای پژوهشی در رشته‌های فنی و مهندسی، پژوهشگاه صنعت نفت تقاضای خود را برای برگزاری دوره دکترای پژوهشی در بیش از 16 رشته و گرایش به شورای گسترش آموزش عالی با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارائه داد که درخواست پژوهشگاه صنعت نفت با عناوین و جزئیات ده‌ها طرح قابل تعریف در مقطع دکترا و نیز فرم‌های تکمیل شده مربوط در شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و کارگروه‌های تخصصی وزارت علوم مطرح و برای نخستین بار مجوز پذیرش 22 دانشجو در مقطع دکترا در 3 رشته به پژوهشگاه داده شد.

ایـن رشته‌ها شامل مهندسی شیمی بـا ظرفیت پذیرش 15 نفر، مهنـدسی نفت گرایش مخازن با ظرفیت پذیرش 5 نفر و مهندسی مواد- خوردگی با ظرفیت پذیرش دو نفر است.

براساس اعلام پژوهشگاه صنعت نفت، این رشته‌ها به سازمان سنجش آموزش کشور ابلاغ و در دفترچه آزمون دکترای نیمه متمرکز (دفترچه شماره 2) سال 1391 درج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support