EN

ادغام دو پژوهشکده علوم و فناوری های شیمیایی و پلیمر

با هدف چابک‏سازی و پاسخ به نیازهای صنعت انجام شد؛

ادغام دو پژوهشکده علوم و فناوری های شیمیایی و پلیمر

 

 

روز یکشنبه، پانزدهم تیر ماه،  طی مراسمی ادغام دو پژوهشکده علوم و فناوری پلیمر و علوم و فناوری‏های شیمیایی اعلام و ضمن معرفی محمد مهدیار‏فر به سمت سرپرست پژوهشکده توسعه فناوری‏های شیمیایی، پلیمری و پتروشیمی  از خدمات صادقانه دکتر محمود همتی و دکتر امیر ناصر احمدی  قدر‏دانی شد.

به گزارش واحد خبر ارتباطات در این مراسم مهندس سید امیر عباس حسینی، معاون فناوری و روابط بین‏الملل با اشاره به لزوم چابک‏سازی سازمان برای پاسخگویی به نیازهای صنعت گفت: یکی از راهبردهای اساسی در چابکسازی سازمان‏ها حذف فرایندهای اضافی و ادغام فرایندهای مشابه است.

وی در ادامه افزود:  با توجه به نزدیک بودن ماموریت‏ها و پروژه‏های فرا‏پردیسی پژوهشکده‏های علوم و فناوری‏های شیمیایی و علوم و فناوری پلیمر بر آن شدیم تا با ادغام این دو پژوهشکده گامی در راستای چابک سازی سیستم برداریم.

در این مراسم دکتر منصور بزمی، سرپرست پردیس پایین دستی پژوهشگاه با تاکید بر اینکه این ادغام به هم‏افزایی سازمان کمک می کند، گفت: ساختار جدید به صورت گام به گام و با لحاظ کردن تمامی جزییات به تدریج در سیستم مستقر خواهد شد و انتظار می‏رود کارکنان این دو پژوهشکده همانند سابق با نشاط و پشتکار خود توانمندی‏هایشان را در خدمت اهداف سازمان به کار گیرند.

دکتر منصور بزمی با بیان اینکه چرخش مدیریتی در سطوح مختلف سازمان با هدف استفاده از توان و ایده‏های نفرات جدید ادامه خواهد یافت اظهار داشت: آقایان همتی و احمدی از افراد کارآمد پژوهشگاه به حساب می‏آیند که از توان مدیریتی و علمی آنها در پردیس پایین دستی استفاده خواهد شد.

دکتر امیر ناصر احمدی، رییس پیشین پژوهشکده علوم و فناوری‏های شیمیایی، ضمن قدردانی از همکاری و تلاش بی‏وقفه پرسنل این پژوهشکده گفت: چرخش مدیریتی از الزامات یک سیستم پویا است که فرصتی برای مدیران فراهم می‏آورد تا با فراغت از فعالیت‏های اجرایی به فعالیت های علمی – پژوهشی خود بپردازند.

در ادامه این مراسم دکتر محمود همتی، رییس پیشین پژوهشکده علوم و فناوری پلیمر، با بیان شاخص‏های عملکردی پژوهشکده پلیمر تصریح کرد: در سال جاری هم پروژه‏ها و طرح‏هایی مانند غشاء MBR ، ژل‏های هوشمند و بازیافت ان جی ال در دستور کار قرار دارند که با اجرایی شدن آنها دستاوردهای خوبی برای پژوهشگاه رقم خواهد خورد.

دکتر محمد مهدیار فر، سرپرست پژوهشکده توسعه فناوری‏های شیمیایی، پلیمری و پتروشیمی با بیان اینکه شتابزدگی در ایجاد تغییرات مخرب است گفت: باید با حرکتی پیوسته اما محکم و بی‏وقفه تغییرات را در سیستم برقرار کرد.

وی تصریح کرد: رسالت اصلی ما در پژوهشگاه رفع نیازهای علمی و تکنولوژیکی صنعت نفت است که باید با تمام توان خدمتی صادقانه، حرفه‏ای و بی‏ریا به این صنعت ارایه کنیم.

در پایان این مراسم،  معاون فناوری و روابط بین‏الملل حکم دکتر محمد مهدیار فر و لوح سپاس آقایان دکتر امیر ناصر احمدی و دکتر محمود همتی را به ایشان اعطا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support