تشکیل کنسرسیوم پژوهشگاه صنعت نفت با دو قطب خودرو ساز

 

در حاشیه همایش موتورهای درون سوز و نفت انجام شد

تشکیل کنسرسیوم پژوهشگاه صنعت نفت با دو قطب خودرو ساز

 

در حاشیه همایش موتورهای درون سوز و نفت، نشست رییس پژوهشگاه صنعت نفت با مدیران عامل دو قطب خودرو سازی  (مدیران عامل گروه صنعتی ایران، گروه خودرو سازی سایپا) و رییس این همایش،مهندس میر سلیم، انجام شد.

این گزارش حاکیست، با توجه به اینکه یکی از موضوعات اصلی همایش موتورهای درونسوز و نفت “طرح کلان کنترل آلودگی هوا” است و نیز نیاز خودروسازان به توسعه فناوری های جدید سوختی و توانمندی پژوهشگاه صنعت نفت در این حوزه مقرر شد کنسرسیومی در حوزه های  کاتالیست، روغن و سوخت با حضور نمایندگان طرفین تشکیل شود، تا با برنامه ریزی انجام مطالعات و تحقیقات و در نهایت تجاری سازی  با مشارکت بخش خصوصی راهکارهای اجرایی برای رفع آلودگی هوا ارایه شود.

شایان ذکر است هشتمین همایش بین المللی موتورهای درونسوز و نفت با حضور طراحان معتبر بین المللی موتور و قطعه‏ سازان داخلی در روزهای 28 تا 30 بهمن ماه در سالن همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support