EN

ظرفیت‌های پژوهشگاه صنعت نفت در رفع نیازهای بزرگترین مخزن کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد

مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس:

ظرفیت‌های پژوهشگاه صنعت نفت در رفع نیازهای بزرگترین مخزن کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد

 

علی اکبر شعبان پور، مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس در حاشیه بازدید از دوره آموزشی مدیریت پروژه PMIgloo در پژوهشگاه صنعت نفت با اشاره به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های این مرکز پژوهشی گفت: شرکت نفت و گاز پارس با توجه به در اختیار داشتن بزرگترین مخزن کشور، این آمادگی را دارد که از ظرفیت و پتانسیل پژوهشگاه در راستای رفع نیازهای پژوهشی خود بهره گیرد.

مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس با بیان اینکه پژوهشگاه باید برای شناساندن و معرفی دستاوردهای خود به واحد‌های بهره‌بردار و عملیاتی بیشتر تلاش کند گفت: با برگزاری چنین دوره‌های آموزشی برای مدیران و کارشناسان حوزه‌های مختلف صنعت می‌توان این مرکز تحقیقاتی را هر چه بهتر به مخاطبان  شناساند تا بهره‌برداری حداکثری از ظرفیت‌های موجود این مرکز به عمل آید.

وی با مقایسه این دوره و دوره‌های مشابه برگزار شده گفت: همکاران  شرکت کننده در این دوره ارزیابی مثبتی نسبت به این کارگاه آموزشی داشته‌اند و آن را موثر تر نسبت به دوره‌های مشابه دانستند.

وی از مزیت‌های این دوره را تعریف پروژه‌هایی دانست که کلیه مراحل یک پروژه از تعریف ، اجرا و نهایتا تولید و بهره‌برداری آن را پیگری و دنبال می‌کند.

مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به انجام کار گروهی و همدلی جمعی بین همکاران در این دوره آموزشی گفت: این دوره به تمامی شرکت کنندگان از جمله مجریان پروژه وسعت دید گسترده‌ای داد تا به صورت عملی و ملموس‌تری جایگاه عناصر و  مفاهیم مختلف پروژه را فرا گیرند.

وی با اشاره به حضور 72 نفر از کارشناسان این شرکت در این دوره آموزشی گفت: نتایج دوره برگزار شده باید به گونه‌ای باشد که بتوانیم آن را در دوره‌های مشابه و آتی تعمیم و گسترش دهیم و استفاده از پتانسیل موجود در پژوهشگاه برای همکاری‌های آتی بسط پیدا کند.

خاطر نشان می شود کارگاه آموزشی مدیریت پروژه با هدف افزایش دانش و مهارت‌های مدیریت پروژه برای 72 نفر از کارشناسان، مدیران عملیاتی و مسئولان پروژه نفت و گاز پارس طی دو روز 13 و 14 مرداد ماه در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support