اردو فرهنگی – ورزشی ویژه فرزندان کارکنان پژوهشگاه صنعت نفت به کار خود پایان داد

اردو فرهنگی – ورزشی ویژه فرزندان کارکنان پژوهشگاه صنعت نفت به کار خود پایان داد

اردو فرهنگی _ ورزشی ویژه فرزندان دانش آموز کارکنان پژوهشگاه صنعت نفت که از روز 12 مرداد ماه شروع شده بود در روز چهارشنبه 12 شهریور ماه به پایان رسید.

 به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه این اردو که با همکاری ارتباطات، امور ورزش، خدمات عمومی و مشاور فرهنگی در حال اجرا بود با حضور  بیش از 120 دانش آموز دختر و پسر در پژوهشگاه به پایان رسید.

به گزارش واحد خبر اردوی تابستانی فرزندان کارکنان پژوهشگاه امسال با برنامه ریزی متفاوت برگزار شد . واحد  ارتباطات با به‌کارگیری مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، برنامه‌های فرهنگی و هنری ویژه‌ای را در برنامه روزانه فرزندان در نظر گرفت تا همگام با برنامه‌های ورزشی و تفریحی که برای حفظ سلامت جسمی و فیزیکی آنها انجام می‌پذیرد، استعدادهای فرهنگی و تربیتی فرزندان نیز مورد توجه قرار گیرد.

کریم حاج نایبی، معاون پشتیبانی پژوهشگاه صنعت نفت، در مراسم پایانی این اردو اظهار کرد: در طی این مدت تلاش‌های زیادی برای برگزاری بهتر این اردو صورت گرفت که خوشبخاته توانستیم اردوی خوبی را پشت سر بگذاریم.

معاون پشتیبانی پژوهشگاه با بیان اینکه برنامه‌های متنوع و جذابی برای فرزندان همکاران پژوهشگاه در این اردو تدارک دیده شده بود گفت: با توجه به اینکه دانش آموزان در ایام تعطیلات تابستانی به سر می‌بردند برنامه‌های سرگرمی، تفریحی ، فرهنگی و ورزشی که در قالب‌های گوناگون اجرا می‌شد توانست این اوقات را به خوبی پر کند.

وی دیگر مزیت این دوره را آشنایی فرزندان با فعالیت‌های والدین خود عنوان کرد و افزود: این اردو فرصتی پدید آورد تا فرزندان از نزدیک با محل کار والدین خود آشنا شوند.

مهتاب شهیدی، مربی این دوره از اردوی دانش آموزی کارکنان، با بیان اینکه در این دوره سعی شد تا از قصه‌هایی که حاوی پیام های قرآنی و مذهبی هستند بیشتر استفاده شود گفت: برای آشنایی با فرهنگ ایران باستان نیز بازی‌های محلی که امکان اجرا درسالن را دارند در برنامه این دوره قرار گرفت، برخی از آن‌ها در زمان قدیم رایج بوده ولی امروزه  بسیاری از آن‌ها به دست فراموشی سپرده شده است.

وی همچنین با اشاره به برگزاری نمایشگاهی از دستاوردهای دانش آموزان این دوره افزود: در هفته آخر اردو دانش آموزی، نمایشگاهی از فعالیت‌های هنری فرزندان با حضور والدین آنها برگزار شد و همچنین سعی داریم تا از مجموعه‌های گردآوری شده توسط دانش آموزان کتاب هایی نیز به صورت مجلد تهیه کنیم.

یادآور می‌شود، در پایان اردوی مذکور طی مراسمی با حضور معاون پشتیبانی پژوهشگاه و تعدادی از والدین از برخی از دانش آموزان برتر در فعالیت‌های گوناگون تقدیر به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support