EN

برگزاری اردوی خانوادگی کارکنان پژوهشگاه صنعت نفت در شهر کرد

برگزاری اردوی خانوادگی کارکنان پژوهشگاه صنعت نفت در شهر کرد

اردوی خانوادگی کارکنان پژوهشگاه صنعت نفت با هدف تامین سلامت جسمی و روحی و ایجاد فضای مفرح و پر نشاط برای آنها در قالب بازدید از جاذبه‌های طبیعی و توریستی در استان چهار محال و بختیاری برگزار شد.

 به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه، در این اردوی 4 روزه که با حضور 165 نفر از کارکنان و خانواده‌های آنها و با محوریت ارتباطات، همکاری معاونت پشتیبانی و موافقت ریاست پژوهشگاه در پرداخت هزینه این سفر برگزار شد، فرصتی پدید آمد تا کارکنان با حضور در دامان پاک طبیعت و حظ و بهره از مواهب بی‌پایان خدادادی هویدا در آن به دیده احترام نگریسته و قدردان و شکر‌گذار این همه رحمت و برکت باشند و با تجدید قوای روحی و جسمی خود را مهیای کار و تلاش بیشتر نمایند.

بر پایه این گزارش، این اردوی خانوادگی از روز پنج شنبه 6 شهریور ماه آغاز و در روز یکشنبه نهم شهریور به پایان رسید.

گفتنی است در روزهای اول و دوم این سفر  برنامه‌هایی نظیر بازدید از قلعه کوه آب نطنز، مسجد جامع نطنز، کارگاه سفال‌گری، حضور در منطقه گردآب بن، قلعه چالشتر، موزه مردم‌شناسی، زیارت امامزاده حمزه علی (ع)، تالاب چغا‌خور و بازدید از از باغ غدیر آورگان به اجرا درآمد.

این گزارش حاکی است در دو روز پایانی این سفر بازدید از چشمه پیر غار و دیمه، حضور در کمپ عشایری کوهرنگ، بازدید از چشمه  شیخ‌ علیخان و بازدید از پل تاریخی زمان خان و زیارت امام زاده سلطان حسین (ع) از مهم‌ترین برنامه‌های خانوادگی این سفر به شمار می رفت.

خاطر نشان می‌شود در این اردوی خانوادگی به منظور حفظ سلامت اعضاء شرکت کننده از یک پزشک و پزشکیار و آمبولانس نیز استفاده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support