EN

پژوهشگاه، جزئی جدائی ناپذیر از راهبردهای توسعه کشور است

یادداشت مدیرعامل شرکت ملی نفت در دفتر یادبود پژوهشگاه:

پژوهشگاه، جزئی جدائی ناپذیر از راهبردهای توسعه کشور است

به گزارش ارتباطات پژوهشگاه، رکن الدین جوادی، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران امروز 30 مهر ماه در پایان بازدید از پژوهشگاه صنعت نفت در دفتر یادبود این مرکز چنین نوشت:

به نام خدا

 خدا را شاکرم که فرصتی مجدد پس از قریب پانزده سال دست داد تا از پژوهشگاه صنعت نفت بازدیدی داشته باشم، مجموعه ای که هر بیننده صاحب دردی را به آینده توسعه و قوام صنعت امیدوار می کند و نورامید را برای توسعه معنی دار این بخش از کشور در دل هر بازدید کننده ای می تاباند. آنچه که دیدم نیازمند توجه و حمایت بیشتر مجموعه صنعت و کشور برای شکوفایی کشور بزرگی چون ایران و انقلاب شکوهمند آن است؛ برای تعمیق، توسعه و تداوم آن، این مجموعه جزئی جدائی ناپذیرو محوری از راهبردهای توسعه کشور است.

امیدوارم در برنامه های توسعه نفت و کشور، خاصه برنامه ششم توسعه جایگاه درخوری برای این مجموعه و کارکنان شایسته آن بتوانیم فراهم کنیم. باید تلاش کنیم نتایج این زحمات و تلاش های ارزشمند مجموعه، به کاربردهای وسیع عملیاتی و اجرائی منجر شوند و فرهنگ حمایت و اولویت دادن به دست آوردهای ارزشمند شان را فراهم کنیم، چه بقای مجموعه در گرو حضور کاربردی در صنعت و اقتصاد کشور است.

از خداوند منان توفیقات و شکوفایی بیش از پیش همگی را صمیمانه خواستارم.

رکن الدین جوادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support