برگزاري پنل هاي تخصصي در حوزه هاي مختلف صنعت حفاري در كنگره

دومين كنگره ملي حفاري ايران ، 12 و 13 اسفند سالجاری با حضور و مشارکت تمامي نخبگان و ذینفعان این صنعت راهبردي  در مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار خواهد شد.

دكتر عزت اله كاظم زاده، دبير علمي دومين كنگره ملي حفاري ايران با بيان مطلب فوق افزود: در این رویداد ملی که با حضور بيش از 700 نفر از مدیران، اساتید، کارشناسان این صنعت برگزار مي شود،  علاوه بر ارائه مقالات در دو بخش سخنرانی و پوستر، پنل های تخصصی و  مدیریتی نیز در نظر گرفته شده است که طي آن،  مشکلات و چالش های پیش روی توسعه صنعت حفاری کشور بررسي خواهد شد.

رئيس پژوهشكده مهندسي نفت پژوهشگاه صنعت نفت به تشكيل کارگروه‌ های تخصصی متشكل از مدیران و رؤسای فنی و عملیاتی شرکت های دولتی و خصوصی در کنار اساتید دانشگاه و محققان پژوهشگاه اشاره كرد و افزود: اين كارگروه ها قبل از برگزاری کنگره و از طريق جلسات مستمر و منظم اقدامات و تمهیدات لازم  براي پر بار شدن كنگره را انجام مي دهند كه اين امر به برگزاری مؤثر و هدفمند این رویداد ملی منجر مي شود.

وي در پايان گفت: آخرین مهلت ارسال مقالات تا 15 بهمن ماه تمديد شده است، لذا از تمامي متخصصان ، کارشناسان و صاحبنظران علاقه‌مند دعوت به عمل می آید مقالات علمی خود را قبل از تاریخ فوق الذکر به دبیرخانه کنگره ارسال كنند.

 در ضمن آدرس وب سایت کنگره irandrilling.com است و آخرین اطلاعات و اخبار از طریق این وب سایت به اطلاع تمامي مخاطبان خواهد رسید.

گفتني است، محورهاي اين كنگره شامل مهندسی حفاری، عملیات حفاری، مشکلات حفاری، ایمنی، حفاظت و محیط زیست، خدمات حفاری، دستگاه و تجهیزات حفاری و زمین شناسی و مهندسی مخازن حین حفاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین پست ها:

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support