EN

برگزاری پنل های تخصصی در حوزه های مختلف صنعت حفاری در کنگره

دومین کنگره ملی حفاری ایران ، 12 و 13 اسفند سالجاری با حضور و مشارکت تمامی نخبگان و ذینفعان این صنعت راهبردی  در مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار خواهد شد.

دکتر عزت اله کاظم زاده، دبیر علمی دومین کنگره ملی حفاری ایران با بیان مطلب فوق افزود: در این رویداد ملی که با حضور بیش از 700 نفر از مدیران، اساتید، کارشناسان این صنعت برگزار می شود،  علاوه بر ارائه مقالات در دو بخش سخنرانی و پوستر، پنل های تخصصی و  مدیریتی نیز در نظر گرفته شده است که طی آن،  مشکلات و چالش های پیش روی توسعه صنعت حفاری کشور بررسی خواهد شد.

رئیس پژوهشکده مهندسی نفت پژوهشگاه صنعت نفت به تشکیل کارگروه‌ های تخصصی متشکل از مدیران و رؤسای فنی و عملیاتی شرکت های دولتی و خصوصی در کنار اساتید دانشگاه و محققان پژوهشگاه اشاره کرد و افزود: این کارگروه ها قبل از برگزاری کنگره و از طریق جلسات مستمر و منظم اقدامات و تمهیدات لازم  برای پر بار شدن کنگره را انجام می دهند که این امر به برگزاری مؤثر و هدفمند این رویداد ملی منجر می شود.

وی در پایان گفت: آخرین مهلت ارسال مقالات تا 15 بهمن ماه تمدید شده است، لذا از تمامی متخصصان ، کارشناسان و صاحبنظران علاقه‌مند دعوت به عمل می آید مقالات علمی خود را قبل از تاریخ فوق الذکر به دبیرخانه کنگره ارسال کنند.

 در ضمن آدرس وب سایت کنگره irandrilling.com است و آخرین اطلاعات و اخبار از طریق این وب سایت به اطلاع تمامی مخاطبان خواهد رسید.

گفتنی است، محورهای این کنگره شامل مهندسی حفاری، عملیات حفاری، مشکلات حفاری، ایمنی، حفاظت و محیط زیست، خدمات حفاری، دستگاه و تجهیزات حفاری و زمین شناسی و مهندسی مخازن حین حفاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support