ارسال 280 مقاله به دبيرخانه كنگره ملي صنعت حفاري ايران

280 مقاله تاكنون به دبيرخانه دومين كنگره ملي صنعت حفاري ارسال شده است كه اين امر نشان از اهميت موضوع صنعت حفاري و توجه پژوهشگران، محققان و دست اندركاران و بهره‌برداران صنعت نفت به بومي‌سازي اين صنعت و انتقال فناوري‌هاي نوين در اين عرصه است.

دکتر عزت اله کاظم‏زاده رئیس پژوهشکده مهندسی نفت پژوهشگاه صنعت نفت و دبیر کمیته علمی دومین کنگره ملی صنعت حفاری ایران با اين مطلب افزود: این مقالات از شرکت‏های فعال بخش خصوصی، دولتی، دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی تحقیقاتی با نگاه صنعت محور به بخش حفاری، ارسال شده‏اند و موارد برگزیده بعد از داوری در دومین ملی کنگره صنعت حفاری ارائه خواهند شد.

دبیر علمی این کنگره همچنين علاوه بر تشريح ابعاد گوناگون مقالات ارسالي، تصريح كرد: 11 کارگروه تخصصی برای داوری این مقالات ایجاد شده است که مدیران ارشد و صاحب‌نظران این حوزه ترکیب این کارگروه‏های تخصصی را تشکیل می‏دهند.

وی در ادامه افزود: مقالات پذیرفته شده در نهايت در قالب چند بخش تخصصی ارائه خواهند شد و برگزاری پانل‏های تخصصی در جریان دومین کنگره صنعت حفاری ایران نیز یکی از بخش‏های اصلی این کنگره است.

کاظم‏زاده همچنین در خصوص حضور افراد كارشناس و متخصص اين حوزه اظهار داشت: سخنرانانی از کشورهای مطرح در صنعت حفاری برای سخنرانی و تبادل نظر درباره حوزه‏های مربوط به صنعت حفاری در این کنگره حضور پیدا کرده و به سخنرانی خواهند پرداخت.

گفتنی است دومین کنگره صنعت حفاری ایران در روزهای 12 و 13 اسفند ماه در پژوهشگاه صنعت نفت ایران با هدف تهيه نقشه راه صنعت حفاري و با حمايت وزارت نفت، پژوهشگاه صنعت نفت، شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب توسط انجمن دانش آموختگان و دانش جویان مهندسی نفت برگزار خواهد شد. علاقمندان می‏توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت کنگرهhttp://irandrilling.com / مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین پست ها:

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support