EN

ارسال 280 مقاله به دبیرخانه کنگره ملی صنعت حفاری ایران

280 مقاله تاکنون به دبیرخانه دومین کنگره ملی صنعت حفاری ارسال شده است که این امر نشان از اهمیت موضوع صنعت حفاری و توجه پژوهشگران، محققان و دست اندرکاران و بهره‌برداران صنعت نفت به بومی‌سازی این صنعت و انتقال فناوری‌های نوین در این عرصه است.

دکتر عزت اله کاظم‏زاده رئیس پژوهشکده مهندسی نفت پژوهشگاه صنعت نفت و دبیر کمیته علمی دومین کنگره ملی صنعت حفاری ایران با این مطلب افزود: این مقالات از شرکت‏های فعال بخش خصوصی، دولتی، دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی تحقیقاتی با نگاه صنعت محور به بخش حفاری، ارسال شده‏اند و موارد برگزیده بعد از داوری در دومین ملی کنگره صنعت حفاری ارائه خواهند شد.

دبیر علمی این کنگره همچنین علاوه بر تشریح ابعاد گوناگون مقالات ارسالی، تصریح کرد: 11 کارگروه تخصصی برای داوری این مقالات ایجاد شده است که مدیران ارشد و صاحب‌نظران این حوزه ترکیب این کارگروه‏های تخصصی را تشکیل می‏دهند.

وی در ادامه افزود: مقالات پذیرفته شده در نهایت در قالب چند بخش تخصصی ارائه خواهند شد و برگزاری پانل‏های تخصصی در جریان دومین کنگره صنعت حفاری ایران نیز یکی از بخش‏های اصلی این کنگره است.

کاظم‏زاده همچنین در خصوص حضور افراد کارشناس و متخصص این حوزه اظهار داشت: سخنرانانی از کشورهای مطرح در صنعت حفاری برای سخنرانی و تبادل نظر درباره حوزه‏های مربوط به صنعت حفاری در این کنگره حضور پیدا کرده و به سخنرانی خواهند پرداخت.

گفتنی است دومین کنگره صنعت حفاری ایران در روزهای 12 و 13 اسفند ماه در پژوهشگاه صنعت نفت ایران با هدف تهیه نقشه راه صنعت حفاری و با حمایت وزارت نفت، پژوهشگاه صنعت نفت، شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب توسط انجمن دانش آموختگان و دانش جویان مهندسی نفت برگزار خواهد شد. علاقمندان می‏توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت کنگرهhttp://irandrilling.com / مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support