EN

سومین جلسه شورای اقامه نماز وزارت نفت

دکتر حمید رضا کاتوزیان، رییس پژوهشگاه و ستاد اقامه نماز این مرکز در سومین جلسه شورای اقامه نماز وزارت نفت با اشاره به فضای علمی و تخصصی حاکم بر این مرکز، اظهار داشت: پژوهشگاه نیز همانند مراکز تخصصی و تحقیقاتی از نیروهای تحصیل کرده داخل و خارج از کشور تشکیل شده که این افراد در حفظ ارزش‌های دینی و زنده نگه داشتن اصول اسلامی بسیار کوشا هستند.

در ادامه این مراسم حجه الاسلام و المسلمین عبدا.. مقدم، مشاور رییس پژوهشگاه و دبیر شورای فرهنگی و ستاد اقامه نماز این مرکز با بیان این‌که ستاد اقامه نماز کشور که به ریاست حجه الاسلام قرائتی اداره می‌شود گفت: یکی از ماموریت‌های این ستاد برپاداشتن نماز در ادارات و وزارت خانه‌ها و پیگیری و احیای این فریضه الهی است.

وی درخصوص فعالیت‌های پژوهشگاه در برپایی نماز گفت: پژوهشگاه نیز همانند سایر ارگان‌ها و ادارات دارای ستاد اقامه نماز است که به ریاست دکتر کاتوزیان و دبیری بنده راهبری می‌شود.

حجه الاسلام و المسلمین مقدم با اشاره به تشکیل اتاق فکر با هدف تصمیم‌گیری در خصوص مسایل مرتبط با این فریضه الهی اظهار داشت: جلسه سوم شورای اقامه نماز به میزبانی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد که در این جلسه 10 موضوع مرتبط با اقامه نماز وزارت نفت مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت.

دبیر شورای فرهنگی و ستاد اقامه نماز در ادامه افزود: برنامه اجرایی نماز، تشکیل شورای اقامه نماز در این مرکز، تکمیل و بروز رسانی بانک جامع اطلاعات نماز، تجهیز و نگهداری نمازخانه و برگزاری دوره‌های آموزشی برای مخاطبان از مهم‌ترین موضوعاتی است که توسط ستاد اقامه نماز وزارت نفت به نهاد‌های ذیربط ابلاغ کرده است.

وی حضور رییس پژوهشگاه در این جلسه را نشانه اهتمام و رویکرد مثبت ایشان نسبت به تقویت مسایل دینی و مذهبی دانست و گفت: سیاست‌های وزارت نفت هم اکنون با ستاد اقامه نماز همسو شده است که این امر باعث منسجم و مدون شدن هر چه بهتر برنامه‌های این ستاد خواهد شد.

خاطر نشان می‌شود سومین جلسه شورای اقامه نماز وزارت نفت به میزبانی پژوهشگاه صنعت نفت روز یکشنبه 23 فروردین ماه برگزار شد.

گفتنی است در این مراسم مشاور وزیر و دبیر ستاد اقامه نماز وزارت نفت،‌ رییس پژوهشگاه، مشاور مدیر منابع انسانی شرکت ملی پتروشیمی و معاون مالی و اداری سازمان حراست، دبیر ستاد اقامه نماز شرکت های ملی نفت و گاز، رییس دبیرخانه ستاد اقامه نماز وزارت نفت، رییس دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت، دبیر اقامه نماز دانشگاه صنعت نفت، مسئول اقامه نماز و فرهنگی منازل سازمانی وزارت نفت و کارشناس ارشد ستاد اقامه نماز وزارت نفت حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support