با تایید دکتر کاتوزیان؛ شعار پژوهشگاه صنعت نفت ابلاغ شد

در شورای پژوهشی روز یکشنبه 6 اردیبهشت ماه سال 94 به عنوان دومین مرجع تصمیم گیری پژوهشگاه، شعار پیشنهادی سازمان مطرح و با تایید رییس پژوهشگاه ابلاغ شد. در انتخاب این شعار، معیار و استانداردهای بین‌المللی، اسناد بالادستی از جمله ابلاغیه‌های اقتصاد مقاومتی و فناوری و اولویت‌های راهبردی وزارت نفت و راهبردهای پژوهشگاه در اولویت قرار گرفت و “خلق فناوری، توسعه پایدار” به عنوان اولین شعار بزرگترین مرکز پژوهشی تحقیقاتی کشور انتخاب شد.

به گزارش بخش خبر واحد ارتباطات با توجه به نقش جهانی شعار برای سازمان‌ها و شرکت‌ها و نقش روابط عمومی‌ها در خلق شعار، واحد ارتباطات پژوهشگاه طی مراحلی اقدام به خلق شعار این سازمان کرد.

بر اساس این گزارش، مراحلی همچون تشکیل کارگروه ارتباطی با هدف بررسی اصول و استانداردهای خلق شعار و ملاحظه شعار سازمان‌های مشابه، تعیین کلید واژه‌ها، مفهوم اصلی و شعارهای اولیه توسط کارگروه فوق، نظر سنجی شعارهای پیشنهادی در سه گروه مدیران، اعضای شورای پژوهشی ، روسای واحد و کارشناسان حوزه صف و ستاد، تحلیل محتوی داده‌های کسب شده در مرحله نظرسنجی و انتخاب نهایی شعار را در سرلوحه فعالیت‌های خود برای تعیین شعار سازمان انتخاب کرد.

در همین راستا، شعارهای تولید شده اتاق فکر ارتباطات به نظرسنجی گذاشته شد و از سه گروه ذکر شده از طریق نظرسنجی در مورد شعارهای پیشنهادی نظر خواهی به عمل آمد.

خاطر نشان می شود برای انتخاب هرچه بهتر شعار سازمان، شعارهای دیگر سازمان‌ها و شرکت‌های معتبر دنیا نظیر موسسه نفت فرانسه، شرکت نفت و گاز کره و سازمان مستقل تحقیقاتی اسکاندیناوی مورد بررسی و تحقیق قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support