مهار تورم و رشد تولید

برگزاری 437 دوره آموزشی در سال 94

پژوهشگاه صنعت نفت با هدف توانمندسازی نیروی انسانی از طریق  آموزش و توسعه سرمایه‌های فکری، بهبود عملکرد فردی و گروهی، افزایش دانش، مهارت و تخصص کارکنان در راستای برنامه‌ریزی استراتژیک وزارت نفت و رفع نیازهای آموزشی بخش‌های مختلف صنعت نفت و سایر صنایع مرتبط کشور، تقویم آموزشی سال 1394 را که مشتمل بر 437 عنوان دوره و کارگاه آموزشی تخصصی و ویژه با موضوعات متنوع و ویـژگی‌های منحصر به فرد تدوین نموده  است.

این مرکز تحقیقاتی، در سال 93 نیز با اجرای 240 دوره آموزشی، در قالب های سمینار، کارگاه تخصصی و ویژه ، توانسته  حدود 4400 نفر از کارکنان سازمان‌های مختلف و پژوهشگاه را تحت پوشش آموزش قرار دهد.

براساس این گزارش، توسعه فناوری‌های نوین در هر حوزه‌ای نیازمند فراهم شدن زیرساخت‌هایی و در رأس آن زیرساخت‌های آموزشی و پژوهشی است که با رویکردی آینده‌نگر به تولید علم و دانش بپردازد؛ از این رو پژوهشگاه صنعت نفت به عنوان کانونی مستعد برای خلق فناوری‌های برتر، تلاش نموده است تا با شناسایی نیازهای کارکنان، طراحی و اجرای برنامه‌های آموزشی مناسب، استفاده از اساتید مجرب داخل و خارج از کشور و منابع معتبر علمی، بهره‌گیری از امکانات پیشرفته آزمایشگاهی منحصر بفرد و همکاری‌های آموزشی مستمر با صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به توسعه ظرفیت‌های یادگیری بپردازد.

بر همین اساس آموزش و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه صنعت نفت  توانسته طی 5 سال گذشته با آموزش بیش از 23 هزار نفر به با نیازهای فناوری آشنا سازد.

خاطر نشان می‌شود جزئیات برنامه‌های آموزشی بر روی وب سایت پژوهشگاه به آدرس www.ripi.ir در قسمت آموزش و تحصیلات تکمیلی قابل مشاهده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support