EN

کانال ویژه پژوهشگاه در سایت آپارات راه‌اندازی شد

با هدف گستره دامنه اطلاع رسانی پژوهشگاه، به کارگیری ابزار ارتباطی نوین و استفاده بهینه از بستر های موجود، کانال ویژه پژوهشگاه در سرویس اشتراک ویدیو (شبکه آپارات) راه اندازی شد.

به گزارش واحد خبر پژوهشگاه، ارتباطات این مرکز به منظور معرفی فناوری های خلق و توسعه یافته، دستاوردهای متخصصان و کارشناسان پژوهشگاه صنعت نفت از ابزارهای مختلف موجود همانند سایت آپارات به دلیل فراگیری آن در کشور استفاده می کند.

بر اساس این گزارش، ارتباطات پژوهشگاه ضمن انتشار اخبار و گزارشات مکتوب درصدد برآمده است تا در سال 94 و با اقدامی جدید در تولید و انتشار اخبار و گزارش تصویری نیز گامی موثر بردارد؛ بر همین اساس یکی از بسترهای قابل استفاده برای معرفی فناوری های این مجموعه به صورت بصری استفاده از سایت آپارت است و علاقه مندان می توانند گزارش تصویری خبرهای مرتبط با پژوهشگاه را از طریق aparat.com/ripi مشاهده کنند.

این گزارش حاکی است تاکنون 21 نمونه کار تصویری بر روی سایت آپارات بارگذاری شده است که خبرهایی نظیر طراحی گریس های سرچاهی، بکارگیری فناوری پیشرفته راکتور دوغابی برای احداث واحد نیمه صنعتی تولید سوخت مایع از گاز ، رونمایی از فناوری پارسی سول و بازدید قائم مقام وزیر نفت از پژوهشگاه از این موارد به شمار می روند.

بر اساس این گزارش از طریق این روش می توان گزارش های کامل و جامعی را به منظور بهره برداری مخاطبان، صاحبان صنعت، ذینفعان و اصحاب رسانه بر روی سایت مورد نظر قرار داد.

گفتنی است موضوعاتی همچون مجلات تصویری، گزارشات خبری، معرفی فناوری های خلق شده و توسعه یافته و همچنین دستاوردها با تمرکز بر حل مشکلات صنعت نفت و گاز از مهم ترین مواردی است که می توان از طریق این سایت معرفی کرد.

خاطر نشان می شود استفاده از سایت آپارات برای انعکاس دستاوردهای پژوهشگاه یکی از فاز های در حال انجام است و پیاده سازی و بهره برداری از سایر بسته های ارتباطی به عنوان فاز بعدی در زمان اجرایی شدن متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support