کارگاه معرفی محصولات آنلاین انتشارات “JONE WILEY”در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد

نخستین نمایشگاه کتاب و کارگاه معرفی محصولات آنلاین انتشارات آوند دانش، نماینده انحصاری انتشارات “JONE WILEY”در ایران، در روزهای شنبه تا دوشنبه 17 تا 19 مرداد ماه با هدف تسهیل و سرعت بخشیدن دسترسی پژوهشگران و محققین صنعت نفت به منابع، کتاب‌های مرجع، فنی و تخصصی از طریق کتابخانه پژوهشگاه صنعت نفت، برگزار می‌شود.

محمد حمید ایجازی، معاون برنامه‌ریزی پژوهشگاه، با بیان‌ این مطلب افزود: با توجه به ضرورت نهادینه شدن فرهنگ کتاب و کتاب خوانی در کشور، سرعت تغییر فناوری و استفاده از رایانه به عنوان جزء تفکیک ناپذیر زندگی امروزه،‌ استفاده از کتاب الکترونیک (E- BOOK ) اجتناب ناپذیر شده است؛ بنابراین با هماهنگی حوزه مدیریت دانش، برنامه ریزی‌های لازم برای برگزاری کارگاه معرفی محصولات آنلاین“JONE     WILEY” انجام شد.

ایجازی با اشاره به کاهش مراجعه حضوری پژوهشگران به کتابخانه‌‌ها،‌ یکی دیگر از اهداف اساسی این نمایشگاه را ارتباط بیشتر میان کتابخانه، محققان و کارشناسان این سازمان بر شمرد و اظهار داشت: امیدوارم اینگونه نمایشگاه‌ها همواره در سازمان‌های پژوهشی برگزار شود و از آن‌جایی که پژوهشگاه به عنوان قطب کتاب صنعت نفت به حساب می‌آید، تصمیم داریم طی یک سال آینده با دعوت از ناشران برجسته و به نام، حداقل 6 نمایشگاه تخصصی کتاب برگزار کنیم.

معاون برنامه ریزی پژوهشگاه، افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است ضمن ایجاد ارتباط نزدیک با کتابخانه مرکزی صنعت نفت، از تجربیات این همکاران استفاده کرده و نسبت به ارتقا سطح کیفی خدمت رسانی به همکاران و پژوهشگران تلاش کنیم.

گفتنی است در این نمایشگاه ضمن ارائه و نمایش نشریات، کتاب‌های الکترونیکی، مراجع الکترونیکی،‌ دستور کارهای الکترونیکی و بانک‌های اطلاعاتی فنی و تخصصی، طی دو روز، کارگاه‌های آشنایی با این محصولات نیز برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support