توسعه همکاری‌های مشترک آفریقای جنوبی با پژوهشگاه صنعت نفت در زمینه جی تی ال

روز یکشنبه هشتم شهریور ماه معاون مدیر کل نفت و فرآورده های نفتی کشور آفریقای جنوبی ضمن بازدید از پژوهشگاه صنعت نفت و ملاقات با مدیران این مرکز در خصوص توسعه همکاری های بیشتر به بحث و تبادل نظر پرداخت.

تسیلیسو ماکوبلا، معاون مدیر کل نفت و فرآورده های نفتی آفریقای جنوبی با بیان این که از بدو ورود به جمهوری اسلامی ایران شاهد دستاوردها و توانایی های بسیاری بوده است، افزود: امروز توانستیم بسیاری از فناوری های کشور ایران را از نزدیک مشاهده کنیم که به جرات می توان اذعان داشت که این دستاوردها از سطح بسیار بالایی برخوردار هستند.

وی در ادامه افزود: با توجه به بازدید از دستاوردهای مختلف این مرکز و تمرکز بر چندین طرح پژوهشی پژوهشگاه امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم همکاری های بیشتری را با این مرکز برقرار کنیم.

معاون مدیر کل نفت و فرآورده های نفتی آفریقای جنوبی با اشاره به بالا بودن امکانات و تجهیزات این مرکز اظهار داشت: تمامی امکانات در نظر گرفته شده در این مجموعه علمی بسیار جذاب و عالی به نظر می رسد و مهم ترین فناوری که در این مرکز برای ما حائز اهمیت است فناوری تبدیل گاز به مایع یا همان جی تی ال است.

ماکوبلا تصریح کرد: امیدواریم به زودی متخصصین آفریقای جنوبی برای بازدید از این فناوری به ایران سفر کرده و از این رو بتوانیم برای همکاری های بهتر با پژوهشگاه تصمیم گیری کنیم.

وی در خاتمه در خصوص هدف از بازدید از دستاوردهای نفتی ایران گفت: هدف اصلی از سفر به جمهموری اسلامی ایران توسعه همکاری های بیشتر در زمینه های نفت و انرژی است و پژوهشگاه یکی از مراکزی است که در آینده تصمیم به همکاری با آن را داریم.

 گزارش تصویری این خبر از طریق http://aparat.com/ripi قابل دسترسی و مشاهده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support