EN

رییس کل دیوان محاسبات کشور از پژوهشگاه صنعت نفت بازدید می‌کند

عصر امروز؛

رییس کل دیوان محاسبات کشور از پژوهشگاه صنعت نفت بازدید می‌کند

 

با هدف آشنایی با صنعت عظیم نفت و همچنین بزر‌گ‌ترین مرکز تحقیقاتی خاورمیانه، دکتر عادل آذر، رییس کل دیوان محاسبات کشور عصر روز چهارشنبه 10 شهریور ماه از پژوهشگاه صنعت نفت بازدید می‌کند.

به گزارش ارتباطات پژوهشگاه، از آنجایی که این مرکز دارای ساختاری منسجم، چند رشته ای در حوزه های متفاوت صنعت نفت است و تمامی تخصص‌ها نظیر بالادست، پایین دست و انرژی و محیط زیست را در بر می‌گیرد، مورد استقبال بسیاری از مدیران و متخصصان است.

بر همین اساس در روز دهم شهریور ماه عادل آذر، از آزمایشگاه‌های مغزه، حفاری‌،سیالات مخازن و همچنین طرح مرواردید در پردیس بالادستی پژوهشگاه بازدید می‌کند.

بر پایه این گزارش، بازدید از پردیس پایین دستی این مجموعه نیز در دستور کار ایشان بوده و واحد‌های نیمه صنعتی پارسی سول، گوگرد کشاورزی، نانو، جی تی ال، نمک‌زدا و کک نفتی که نماد متمایز پژوهشگاه در تجاری‌سازی دستاوردهای پژوهشی و حل مشکلات فناورانه و ارایه خدمات به صنعت است نیز مورد بازدید قرار خواهد گرفت.

همچنین آزمایشگاه‌ پاک‌سازی آب و خاک، انگشت نگاری آلوده‌های نفتی خزر و آزمایشگاه آنالیز سوخت از حوزه انرژی و محیط زیست نیز از دیگر بخش‌هایی است که توسط رییس کل دیوان محاسبات کشور بازدید خواهد شد.

گفتنی است پس از بازدید 2 ساعته از پردیس‌های سه‌گانه پژوهشگاه صنعت نفت، در نشستی با حضور رییس، معاونین و روسای پردیس‌ها گزارشی از دستاوردها و توانمند‌ی‌های این مجموعه بزرگ ارایه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support