EN

حضور شخصیت علمی و حرفه‌ای در راس دیوان محاسبات ، فرصتی مغتنم برای کشور است

حمید رضا کاتوزیان، رییس پژوهشگاه صنعت نفت:

حضور شخصیت علمی و حرفه‌ای در راس دیوان محاسبات ، فرصتی مغتنم برای کشور است

دکتر حمید رضا کاتوزیان، رییس پژوهشگاه صنعت نفت در نشستی که روز چهارشنبه 10 شهریور ماه در پایان بازدید دکتر عادل آذر، رییس دیوان محاسبات کشور و معاونان ایشان از پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد ضمن تشکر از حضور این مقام مسئول در این مجموعه، اظهار داشت: حضور شخصیت علمی و حرفه‌ای در راس دیوان محاسبات فرصتی مغتنم برای کشور است.

وی در ادامه تصریح کرد: از حیث این‌که ما می‌توانیم توانمندی‌ها و دستاوردهای خود را به این سازمان عرضه کنیم و از رهنمود‌های ایشان بهره ببریم، فرصت بسیار مناسبی است.

رییس پژوهشگاه صنعت نفت افزود: از گذشته کارشناسان و متخصصان دیوان محاسبات از نزدیک با این مجموعه آشنا هستند و از نظرات مشورتی و حمایتی گروه حسابرسی پژوهشگاه بهره‌مند بوده‌ایم .

گفتنی است در ادامه این نشست معاونان و روسای پردیس‌های پژوهشگاه صنعت نفت گزارشی از دستاوردها و توانمند‌ی‌های این مجموعه پژوهشی و تحقیقاتی ارایه دادند.

بر هیمن اساس معرفی پژوهشگاه، نقش پژوهشگاه در زنجیره ارزش نفت و گاز، ماموریت، چشم انداز و اهداف این مجموعه از مواردی بود که در این نشست ارایه شد.

همچنین برنامه های راهبردی سه پردیس پژوهشگاه، معرفی شرکت‌های دانش بنیان، آمار ثبت اختراعات، شبکه فناورانه بین المللی، دستاوردها و فعالیت‌های شاخص پردیس‌های پژوهشگاه، تعداد و مبلغ پروژه‌های جاری و مقایسه رشد نسبت به سال‌های قبل از دیگر موضوعات ارایه شده در این جلسه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support