EN

شرکت الزویر با پژوهشگاه صنعت نفت همکاری می کند

در زمینه روش­های دستیابی به منابع علمی – مهندسی؛

شرکت الزویر با پژوهشگاه صنعت نفت همکاری می کند

پژوهشگاه یک موجود پویای دانش محور با تعداد زیادی متخصص خلاق، مهندس و محقق است، به همین دلیل ما هدف گذاری کرده ایم تا نوعی همکاری مشترک بلند مدت با پژوهشگاه ایجاد کنیم.

به گزارش ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، هشام نصار مدیر منطقه ای راهکارهای مهندسی شرکت نشر الزویر که برای برپایی کارگاه آموزشی آشنایی محققان با روش­های نوین دستیابی به منابع علمی – مهندسی متعبر در پژوهشگاه حضور پیدا کرده بود ضمن اعلام این مطلب گفت: شرکت الزویر، شرکت قوی و پیش رو نشر علمی جهانی در زمینه­های نفت، قانون، پزشکی، هنر، مدیریت و مهندسی است.

وی در خصوص ارائه خدمات این شرکت به پژوهشگاه گفت: خدمات قابل ارائه شرکت شامل سکوهای (پلت فرم) خدمات علمی است که محققان در این سکوها امکان جستجو برای هر نیاز و راه حل فنی را دارند.

وی در ادامه گفت: اگر شما متخصصان و دانشمندان خلاق ماهری داشته باشید ولی در محل کارشان ابزار مناسب فراهم نباشد، آنها از رقابت جهانی باز خواهند ماند و هدف ما این است که پژوهشگاه را در این امور تحقیقاتی حمایت کنیم و هدف ما از این همکاری ارتقا پژوهشگاه در بازار جهانی است.

مدیر منطقه ای الزویر درباره برنامه همکاری آینده شرکت خود با پژوهشگاه گفت: در برنامه آینده خود قصد داریم روابط راهبردی و مشارکتی بلند مدتی را با پژوهشگاه شروع کنیم و با تمام توان به تحقیقات و دانشمندان و مهندسان متخصص پژوهشگاه کمک کنیم.

وی در پایان ضمن ابراز خرسندی از دیدار با محققان خلاق و مهندسین پژوهشگاه گفت: امیداورم در آینده با راهکارهای شرکت الزویر و کمک بیشتر به محققان، پژوهشگاه را در انجام پروژه ها و تحقیقات شان یاری کرده و با توجه به تلاش های خوب و مسیر درست پژوهشگاه در بحث مدیریت دانش و منابع تحقیق، و روشن بودن آینده این بخش، پیش بینی می شود با تمهیدات در نظر گرفته شده فرآیندهای تحقیقات پژوهشگاه به نسل بعدی انتقال یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *