EN

شبکه خبری پژوهشگاه صنعت نفت” رونمایی شد

با هدف انعکاس اخبار روزآمد فناورانه انرژی؛

“شبکه خبری پژوهشگاه صنعت نفت” رونمایی شد

شبکه خبری پژوهشگاه صنعت نفت با تمرکز بر دستاوردها، فعالیت‌ها و تازه‌های فناورانه حوزه انرژی و با هدف تبیین جایگاه مراکز پژوهشی در توسعه ملی و تعاملات بین‌المللی و اطلاع‌رسانی دقیق و روشن از خلق و توسعه فناوری با توجه به توان داخلی و معرفی بیشتر پژوهشگاه در عرصه داخلی و بین‌المللی با حضور دکتر کاتوزیان، رییس پژوهشگاه رونمایی شد.

به گزارش ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، همگام با توسعه چشمگیر تعاملات داخلی و بین المللی پژوهشگاه و افزایش چشم‌گیر ارتباط با اصحاب رسانه و اخبار تولیدی درسه سال اخیر، ارتباط دوسویه با رسانه‌ها و سایت‌های خبری و پرداختن به این حوزه بطور تخصصی ضرورت پیدا کرده و این امر باعث طراحی و پیاده سازی ” شبکه خبری پژوهشگاه صنعت نفت شده و در روز یک‌شنبه 11 مهر‌ماه نیز راه‌اندازی شد.

بر همین اساس این پورتال خبری علاوه بر انعکاس رویدادهای سازمان دربخش‌های مختلف ستاد، صف و اخبار عمومی پژوهشگاه، با دیگر بخش های علمی، پژوهش‌های فناورانه، ستادی وعملیاتیصنعت نفتدر تعامل بوده و اخبار این حوزه را نیز منعکس می‌کند.

این گزارش می‌افزاید “شبکه خبری پژوهشگاه صنعت نفت” ، هم گام با رویدادهای حوزه نفت و انرژی در ایران و جهان، امکان و شرایط تعامل گسترده با اصحاب رسانه، کاربران عضو، مخاطبین و علاقمندان به پیگیری این اخبار را فراهم می‌آورد و به صورت پویا، این امکان را با بهره گیری از آخرین شیوه های اطلاع رسانی ممکن می‌کند.

این گزارش حاکی است شبکه خبری پژوهشگاه صنعت نفت از این پس به عنوان روزآمد فناورانه انرژی مطرح می‌شود و اولین و تازه‌ترین اخبار مرتبط با حوزه نفت و انرژی از طریق این شبکه قابل مشاهده است.

همچنین بکارگیری‌ شیوه‌های نوین ارتباط الکترونیک، اطلاع رسانی به روز و ایجاد زمینه برای تعامل برون سازمانی، طراحی جذاب، دسترسی آسان به اطلاعات از نکات حایز اهمیت این شبکه خبری است.

شایان ذکر است پیشنهاد راه‌اندازی اولین شبکه خبری در حوزه فناورانه انرژی همزمان با رونمایی اولین پورتال چهار زبانه (فارسی، عربی، انگلیسی، روسی) حوزه نفت و گاز در اردیبهشت ماه سال 93 از سوی ارتباطات این مجموعه ارایه و مورد استقبال و حمایت، دکتر نعمت‌الهی، مدیر کل روابط عمومی وزارات نفت نیز قرار گرفت.

گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند از روز یک‌شنبه 11 مهر ماه با مراجعه به نشانی news.ripi.ir به شبکه خبری پژوهشگاه صنعت نفت دسترسی پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support