مهار تورم و رشد تولید

مهار تورم و رشد تولید

نوزدهمین نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی با عنوان ” اندیشه حسینی” برگزار می شود

نوزدهمین نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی با عنوان ” اندیشه حسینی” برگزار می شود

نوزدهمین نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی با عنوان ” اندیشه حسینی” از شنبه، بیست و چهارم مهرماه به مدت دو هفته، در پژوهشگاه صنعت نفت، برگزار می‌شود.

به گزارش واحد ارتباطات پژوهشگاه، نمایشگاه امسال شامل 4000 عنوان کتاب و محصولات فرهنگی و همچنین مجموعه ای از کتب نفیس و کتاب هایی در حوزه های تخصصی و عمومی نظیر عاشورا ، دفاع مقدس، روانشناسی، خانواده و تربیت، ادبیات کودک و نوجوان و وسایل کمک آموزشی است که با مساعدت ریاست پژوهشگاه و تخفیف ارائه شده از سوی شرکت کنندگان، با50 درصد تسهیلات خرید به علاقه مندان در این نمایشگاه، ارایه می شود.

این گزارش می افزاید، در نمایشگاه امسال، تمهیدات ویژه‌ای در نظر گرفته شده است که از آن جمله می‌توان به تدارک و تهیه کتب درخواستی بازدید کنندگان توسط ناشرین و ارایه آن در مدت زمان برگزاری نمایشگاه و بازدید و خرید خانواده کارکنان  این مجموعه در روز‌‌‌های دوشنبه تا چهارشنبه،  3 تا 5 آبان ماه، اشاره کرد.

گفتنی است در این نمایشگاه، پخش کتاب حسینی و کتاب دانشجو، انتشارات کتاب مدرسه و همچنین مرکز نشر پژوهشگاه، حضور دارند.

خاطر نشان می شود، زمان بازدید از نمایشگاه، از ساعت 9 الی 15 در طبقه دوم ساختمان اطلاعات علمی پژوهشگاه، در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support