EN

ابعاد ملی واگذاری مخازن به دانشگاه‌ها، تبیین نشده است

محمد‌رضا مقدم، معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت:

ابعاد ملی واگذاری مخازن به دانشگاه‌ها، تبیین نشده است

محمد‌رضا مقدم، معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت در هشتمین جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر صنعت نفت از تمامی زحمت‌کشان این حوزه قدردانی کرد و گفت: علی رغم تمام تلاش‌های روابط‌عمومی‌ها در سطح وزارت نفت اما بسیاری از فعالیت‌های این حوزه به خوبی منعکس نمی‌شود و بسیاری از رویدادها نیاز به اطلاع‌رسانی بیشتری دارند.

وی در ادامه این مراسم به قراردادهایی که با دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی به امضاء رسیده است اشاره کرد و گفت: 53 مخزن برای توسعه فناوری ازدیاد برداشت به دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی کشور واگذار شده که در این زمینه هیچ نمونه‌ای در هیچ کجای دنیا نمی‌توان یافت.

وی ادامه داد: در این روند به دانشگاه‌ها اعتماد کردیم و این همکاری میان وزارت نفت و دانشگاه‌ها می‌تواند آغاز یک تحول ساختاری قابل توجهی در صنعت نفت باشد.

مقدم با بیان اینکه در حوزه فناوری این موضوع بسیار حایز اهمیت است، گفت: انتقال مفاهیم آن در سطح وسیع به خوبی انجام نشده است و در این راستا وزارت نفت نیز باید راهبردهای مناسب برای انتقال مفاهیم واگذاری مخازن برای رسانه‌ها به خوبی روشن نکرده است.

هشتمین جشنواره روابط عمومی های برتر وزارت نفت، عصر روز سه شنبه، ١١ آبان ماه با حضور وزیر نفت، معاون وزیر نفت در امور پژوهش و فناوری، معاون وزیر نفت در امور گاز، معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش، مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت و روسای روابط عمومی شرکت های زیرمجموعه وزارت نفت برگزار و از شرکت های برتر در حوزه های مختلف قدردانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support