مهار تورم و رشد تولید

پژوهشگاه صنعت نفت در ارتباطات الکترونیک برترین شد

برای دومین‌ سال پیاپی در جشنواره روابط عمومی‌های برتر صنعت نفت؛
پژوهشگاه صنعت نفت در ارتباطات الکترونیک برترین شد

 

در هشتمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر صنعت نفت در سال 1395، با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت ، محد رضا مقدم معاون وزیر نفت در امور پژوهش و فناوری و اکبر نعمت‌الهی، مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت، پژوهشگاه صنعت نفت در بخش ارتباطات الکترونیک در سطح ستاد وزارت نفت برترین معرفی شد .
بر اساس این گزارش، این جشنواره در قالب 8 محور اصلی، برگزار شد که این محورها شامل مطالعات اجتماعی، برنامه‌ریزی، انتشارات، ارتباطات الکترونیک، تبلیغات، ارتباطات رسانه‌ای، فعالیت‌های فرهنگی و کارشناس برتر است.
بر پایه این گزارش، آثار ارسالی به هشتمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر صنعت نفت در بخش ارتباطات الکترونیک شامل وب سایت شرکت، شبکه‌های مجازی و آثار الکترونیکی خلاقانه و ممتاز است که ارتباطات پژوهشگاه در این حوزه 4 اثر شامل زیر پورتال مرکز نشر ، پورتال داخلی، کانال پژوهشگاه صنعت نفت در شبکه ویدیویی آپارات و نشریه الکترونیکی خود را به منظور ارزیابی به دبیرخانه این جشنواره ارسال کرده است.
این گزارش حاکی است پورتال اصلی پژوهشگاه صنعت نفت به نشانی ripi.ir اولین پورتالی است که در حوزه انرژی به 4 زبان فارسی، انگلیسی، روسی و عربی و در سال93 طراحی و پیاده‌سازی شده است. این مجموعه دارای یک پورتال اصلی و همچنین 6 زیر پورتال است که زیر پورتال مرکز نشر با امکان فروش آن‌لاین یکی از این مجموعه‌های جدید به حساب می‌آید و اخیرا نیز شبکه خبری پژوهشگاه صنعت نفت، اولین روزآمد فناورانه انرژی ایران به دو زبان فارسی و انگلیسی راه اندازی شده است.
گفتنی است بر همین اساس عملیات اجرایی طراحی پورتال داخلی جدید پژوهشگاه از نیمه دوم سال 94 با هدف توسعه ارتباطات با کارکنان و همچنین تعاملات درون‌‌سازمانی کلید خورد.
همچنین پورتال جدید داخلی پس از گذشت 7 سال از کاربرد نسخه قدیمی با شیوه‌ای نوین و مدرن توسط ارتباطات پژوهشگاه طراحی و پیاده‌سازی شده و معاونت برنامه‌ریزی و واحد فناوری اطلاعات در راه‌اندازی سرور‌های میزبان و پشتیبان فنی همکاری نزدیک داشته‌اند و این پورتال به منظور اطلاع‌رسانی سریع و شفاف درون‌سازمانی و با بکار‌گیری جدیدترین شیوه‌های ارتباطاتی که شایسته بزرگ‌ترین مرکز تحقیقاتی خاورمیانه می‌باشد، شکل گرفته است.
گفتنی است اخبار پژوهشگاه و صنعت نفت به صورت روزانه تولید و منشر شده و در اختیار تمامی کاربران این پورتال قرار می‌گیرد
همچنین ایده انتشار الکترونیکی نشریه پژوهشگاه صنعت نفت با طراحی و صفحه‌بندی جدید به صورت 4 رنگ از تیرماه سال 94 و نسخه 45 شکل گرفت و تاکنون 63 شماره از این نشریه 8 ساله منتشر شده است.
گفتنی است در این ماهنامه آخرین اتفاقات و رویداد‌های علمی- پژوهشی، فرهنگی و ورزشی، گفتگو با متخصصان حوزه نفت و انرژی انعکاس داده شده و در بسیاری از شرکت‌ها و مجموعه‌های تابعه صنعت نفت و دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی نیز به صورت الکترونیکی منتشر می‌شود.
بر اساس این گزارش محصولات تولیدی سیمای پژوهشگاه در کانال اختصاصی این سازمان در شبکه ویدئویی آپارات منتشر و مورد توجه بازدید‌کنندگان آن سایت پرمخاطب قرار گرفته‌اند.
خاطر نشان می‌شود در هفتمین جشنواره نیز پژوهشگاه به عنوان برتر در بخش ارتباطات الکترونیک و در سیزدهمین جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر ایران به انتخاب هیات داوران، حایز رتبه اول کشوری شده بود.
گفتنی است این مراسم روز سه شنبه 11 آبان ماه در سالن اجتماعات شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support