EN

کاتوزیان، رییس پژوهشگاه صنعت؛

از زحمات سید امیر عباس حسینی تقدیر کرد

در مراسمی که روز یکشنبه 16 آبان، ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد از زحمات سه ساله سید امیر عباس حسینی، در کسوت معاونت فناوری و روابط بین‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت تجلیل و قدردانی و ایشان به عنوان مشاور رییس پژوهشگاه منصوب شد.

به گزارش واحد ارتباطات پژوهشگاه، در حکم حمیدرضا کاتوزیان، خطاب به سید امیرعباس حسینی، معاون پیشین فناوری و روابط بین‌الملل پژوهشگاه آمده است: با الهام از کلام گهر‌بار معصوم (ع) ” من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق” ضمن تقدیر و تشکر از کلیه زحمات و خدماتی که در دوران تصدی ” معاونت فناوری و روابط بین‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت” داشته‌اید و نظر به مراتب تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم بعنوان “مشاور اینجانب” منصوب می‌شوید.

همچنین کاتوزیان در لوح تقدیری از زحمات و خدمات امیر عباس حسینی تقدیر کرده و آورده است: توسعه و شکوفایی فراگیر و همه جانبه، مرهون همت، تلاش و خدمات صادقانه افرادی است که از تعهد و تخصص خود در برنامه ریزی و پیشبرد اهداف و آرمان های بلند کشور بهره می گیرند.

حضور ارزشمند و مصمم جنابعالی در استقرار روش های نوین مدیریت فناورانه در پژوهشگاه صنعت نفت، منشا تحصیل دستاوردها و عواید مهمی در صنعت نفت بوده که از نقشی تعیین کننده و محوری در ترسیم مسیر حرکت آینده و دستیابی به اهداف راهبردی این سازمان برخوردار هستند.

بر اساس این گزارش در ادامه این تقدیر‌نامه آمده است: تشکیل شبکه فناورانه بین المللی، اصلاح و تکمیل فرآیندهای کنترل جامع پروژه، نقش آفرینی درکمیته ارزیابی پروژه‌ها و برقراری تعاملات موثر در پردیس‌های سه‌گانه و رویکردهای نوین در برقراری ارتباط دوسویه موثر با صنعت، گام‌های مهم و موثردر ارتقاء سطح تحقیق و پژوهش‌های فناورانه و سرمایه‌های ملی در پژوهشگاه به شمار می‌روند که با همَت و برنامه‌ریزی جنابعالی برای تحقق ماموریت محوله از سوی وزارت نفت میسر گردید.

این لوح تقدیر به پاس خدمات ارزنده ، حسن سلوک و مساعی جنابعالی در تثبیت تفکر راهبردی درهدایت یکی از پراهمیت ترین حوزه‌های فعالیت پژوهشگاه صنعت نفت به جنابعالی تقدیم می شود. از خداوند منان، سلامتی، سربلندی و توفیق روز افزون شما را درسایه توجهات حضرت ولی عصر ( عج ا… تعالی فرجه الشریف ) آرزومندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support