EN

منشاء اثر بسیاری از تحولات مثبت، تفکر و ایده‌های جدید معاونت فناوری بوده است

کاتوزیان، در مراسم تودیع امیر عباس حسینی عنوان کرد:

منشاء اثر بسیاری از تحولات مثبت، تفکر و ایده‌های جدید معاونت فناوری بوده است

 

روز یکشنبه،‌ شانزدهم آبان ماه مراسم تودیع سید امیر عباس حسینی، معاون فناوری و روابط بین‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت و معارفه منصور بزمی معاون جدید و همچنین، اکبر زمانیان، سرپرست پردیس پژوهش و توسعه صنایع پایین دستی با حضور دکتر حمید رضا کاتوزیان، رییس پژوهشگاه صنعت نفت، معاونین، روسای پردیس‌ها و جمعی از مدیران و کارکنان این مرکز و همچنین مدیر عامل پژوهش و فناوری پتروشیمی در این مجموعه برگزار شد.

به گزارش واحد ارتباطات پژوهشگاه، در این مراسم دکتر حمید رضا کاتوزیان ضمن قدردانی از زحمات مهندس حسینی و همچنین اشاره به آشنایی با ایشان از سال‌‌های بسیار گذشته اظهار داشت: این گردهمایی برای تقدیر و تشکر از زحمات چند ساله مهندس حسینی در پژوهشگاه صنعت نفت است .

وی با بیان اینکه ایشان یکی از دوستان بسیار قدیمی من هستند، افزود: حضور ایشان نقطه اتکاء و حمایتی برای بنده به حساب می‌آید و همواره به دوستی با ایشان افتخار می‌کنم.

کاتوزیان، حسینی را فردی وفادار دانست و گفت: در ابتدای کار که به پژوهشگاه آمدم، مهندس حسینی مشاور بنده بودند و پس از مدتی به سمت معاون فناوری این مجموعه منصوب شدند.

این مقام مسئول با تاکید بر این‌که منشاء اثر بسیاری از تحولات و رویداد‌های مهم در پژوهشگاه مهندس حسینی بوده‌ است، افزود: بدون حضور چنین فردی در پژوهشگاه، این ایده‌ها هیچ یک صورت عملیاتی به خود نمی‌گرفت.

کاتوزیان، شجاعت، توانمندی بالا در مدیریت و قاطعیت در کارها را از ویژگی‌های بارز وی دانست و گفت: ایشان ایده‌های جدید و افکار مثبت را در این سازمان به منصه ظهور و بسیاری از تفکرات و ایده‌ها را به نقطه تکامل در این مجموعه رساندند.

وی با بیان اینکه گاهی شرایط بیرونی‌، مالی و پروژه‌ها شرایطی را بر پژوهشگاه تحمیل می کند که کنترل آن از دست بسیاری از ما خارج است، افزود: مواردی باعث جهش در پژوهشگاه می‌شود که هم‌اکنون بستر بسیاری از آن‌ها آماده شده که مبنای آن توسط ایده‌های جدید و به روز مهندس حسینی بوده است.

کاتوزیان با بیان این‌که حضور این معاون فناوری در پژوهشگاه همواره منشاء اثر حرکت پر جهش پژوهشگاه در چند سال گذشته بوده است، افزود: این شخصیت والا در آینده نیز از پژوهشگاه منفک نخواهد شد و همچنان به عنوان مشاور به بنده و پژوهشگاه در شرایط نیاز کمک خواهند کرد.

وی ضمن ابراز امیدواری برای ایشان در فعالیت‌های آتی، افزود: مهندس حسینی در طول فعالیت خود در پژوهشگاه هیچ ‌گاه نسبت به فردی تنفر نداشته و همواره در محیط کار افراد را با همان ویژگی و شرایط می‌پذیرفتند و مدارا کردن از ویژگی‌های بارز ایشان است.

رییس پژوهشگاه صنعت نفت در ادامه این مراسم به انتخاب منصور بزمی،‌ به عنوان معاون جدید فناوری و روابط بین‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت گفت: به نظر می‌رسد که این انتخاب،‌ انتخاب درستی بوده است و با استقبال عمومی در پژوهشگاه نیز مواجه شده است.

وی ادامه داد: دکتر بزمی در پردیس پایین دستی اقدامات موفقیت‌آمیز بسیاری را انجام داده و باعث شتاب بیشتری در این پردیس شده‌اند و به دلیل ارتباط موثری که با مجموعه‌های نفتی دولتی و خصوصی، خارجی و داخلی دارند می‌توانند باعث پیشرفت همه‌جانبه این معاونت نیز شوند.

کاتوزیان همچنین به پردیس پژوهش و توسعه صنایع پایین دستی نیز اشاره کرد و گفت: دکتر زمانیان را پس از بررسی به این سمت انتصاب کردیم وامیدواریم در سمت جدید نیز همچون گذشته موفق عمل کنند.

وی ادامه داد: امیدواریم همکاری‌های خوبی از بدنه پردیس با ایشان نیر انجام شود تا امور پژوهشگاه با قدرت پیش رود.

رییس پژوهشگاه در خاتمه دکتر منصور بزمی را همچنین به عنوان جانشین خود در پژوهشگاه معرفی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support