موفقیت‌های ارتباطات حاصل نگاه حرفه‌ای است

دکتر کاتوزیان، رییس پژوهشگاه صنعت نفت:

موفقیت‌های ارتباطات حاصل نگاه حرفه‌ای است

موفقیت‌های کسب شده در حوزه ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت حاصل نگاه حرفه‌ای در این بخش است و ارتباطات این مجموعه در طول سه سال گذشته در حوزه‌هایی فعالیت کرده که قبل از آن فعالیتی در آن‌ها انجام نشده بود که ارتباطات الکترونیک یکی از آن حوزه‌ها است.

به گزارش ارتباطات پژوهشگاه، دکتر حمید‌رضا کاتوزیان، رییس پژوهشگاه صنعت نفت، در شورای پژوهشی این مجموعه که روز یکشنبه 16 آبان ماه برگزار شد، کسب موفقیت‌های واحد ارتباطات را در هشتمین جشنواره روابط‌عمومی‌های صنعت نفت تبریک گفته و افزود: یکی از بخش‌های موفق این مجموعه در سه سال اخیر، ارتباطات پژوهشگاه است.

کاتوزیان راه‌اندازی شبکه خبر را ایده جدید و کار بزرگی دانست و افزود: فضای لازم برای تاسیس خبرگزاری فناورانه نفت و گاز وجود دارد و در صورت تامین منابع مالی، امکان اجرای آن با محوریت و راهبری پژوهشگاه صنعت نفت میسر است.

در ادامه نیز مجتبی راد، رییس ارتباطات پژوهشگاه از رییس پژوهشگاه به دلیل حمایت و رهنمود‌های خود در این سه سال قدردانی کرد و گفت: همواره اعتقاد دارم که تمامی نتایج حاصل شده در این حوزه مرهون تدبیر و پشتیبانی دکتر کاتوزیان است.

وی ادامه داد: گرچه کارکنان این واحد به عنوان خدمت‌گزارن و مجریان برنامه‌ها در این موفقیت نقش‌آفرین بوده‌اند اما مشارکت و حمایت معاونین و واحد‌های تحت پوشش آن‌ها، روسای پردیس‌ها و پژوهشکده‌ها، محققان و پژوهشگران را به دلیل مشارکت جدی در تولید محتوا و حصول نتایج موثر و نقش مستقیم آن‌ها را نباید نادیده گرفت.

خاطر نشان می‌شود، پژوهشگاه در سه بخش ارتباطات الکترونیک، ارتباطات رسانه‌ای و برنامه‌ریزی به ترتیب حایز رتبه اول تا سوم شد.

گفتنی است در هشتمین جشواره روابط‌عمومی‌های برتر صنعت نفت که 11 آبان امسال با حضور وزیر نفت و معاونان وی در سالن غدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران برگزار شد، به برترین‌های روابط عمومی در صنعت نفت در محور‌های هشت‌گانه تندیس و لوح سپاس اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support