مهار تورم و رشد تولید

اعضاء کمیته جوانان صنعت نفت ایران از پژوهشگاه صنعت نفت بازدید کردند

اعضاء کمیته جوانان صنعت نفت ایران از پژوهشگاه صنعت نفت بازدید کردند

جمعی از اعضاء کمیته جوانان صنعت نفت ایران به همراه نماینده این کمیته در شورای جهانی نفت، با هدف آشنایی از ظرفیت‌ها و پتانسیل موجود در پژوهشگاه صنعت نفت و همچنین تعاملات آتی، روز دوشنبه 13 دی ماه از بزرگ‌ترین مرکز تحقیقاتی نفت خاورمیانه بازدید کردند.

بر اساس این گزارش، نشستی با حضور معاون برنامه‌ریزی و مدیران و کارشناسان پژوهشگاه و همچنین اعضاء کمیته جوانان صنعت نفت ایران با هدف معرفی توانمندی‌ها و همچنین بررسی زمینه همکاری‌های آتی طرفین برگزار شد.

بر همین اساس، مهندس محمد حمید ایجازی، معاون برنامه‌ریزی پژوهشگاه صنعت نفت در این نشست، بخش‌های مختلف پژوهشگاه، ساختار، اهداف، ابعاد ارزیابی عملکرد، طرح‌ها و پروژه‌های شاخص، دستاوردها و همچنین برنامه‌های راهبردی این مجموعه را معرفی و بر اهمیت نقش جوانان و نخبگان در صنعت نفت تاکید کرد.

این گزارش می‌افزاید در ادامه این جلسه، برنامه‌های راهبردی سه پردیس بالادستی، ‌پایین دستی و انرژی و محیط زیست و همچنین بخشی از دستاوردها و فعالیت‌های مختلف پژوهشگاه توسط نمایندگان معاونت‌ها و هر یک از پردیس‌های سه‌گانه این مجموعه، تبیین و تشریح شد.

گفتنی است علی راه‌نشین، نماینده کمیته جوانان صنعت نفت ایران در شورای جهانی نفت نیز به معرفی بخش‌ها و فعالیت‌های مختلف این کمیته پرداخت و ضمن اشاره به نقش آفرینی پژوهشگاه در ارایه راه‌کارهای فناورانه در صنعت نفت، بر لزوم تعامل این کمیته با پژوهشگاه تاکید کرد.

خاطر نشان می‌شود پس از این نشست دو ساعته اعضاء کمیته جوانان صنعت نفت ایران از مرکز اطلاعات علمی ومدیریت دانش پژوهشگاه، پایلوت‌های نانو، کک و نمک‌زدا نیز بازدید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support