EN

انتشار شماره جدید نشریه داخلی پژوهشگاه صنعت نفت

انتشار شماره جدید نشریه داخلی پژوهشگاه صنعت نفت

شماره جدید پیک پژوهشگاه صنعت نفت، با رویکرد تحلیل خبر و اطلاع رسانی رویدادهای سازمان و اخبار حوزه نفت و انرژی منتشر شد.

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه صنعت نفت در این شماره که با تیتر اصلی ” تکریم و تجلیل از تلاشگران عرصه پژوهش و فناوری” انتشاریافته، رویدادهای آبان و آذر سال جاری اعم از کسب رتبه برتر پژوهشی و صنعتی کشور توسط مرکز تحقیقات کرمانشاه، گزارش های خبری از مراسم تودیع و معارفه مدیران ارشد پژوهشگاه، دستاوردهای پژوهشگران و فناوران، اخبار حوزه فرهنگی و اجتماعی و ورزش و سلامت در 34 صفحه رنگی منعکس شده است.

گفتنی است در این شماره، اولین قسمت از موضوع جدیدی با عنوان “رضایت شغلی” مطرح شده که به بررسی ابعاد نظری مفهوم رضایت شغلی، تعاریف و دیدگاه‌های صاحب نظران این حوزه و عوامل موثر بر رضایت‌مندی کارکنان یک سازمان می پردازد و این مطب در شماره های بعدی از زوایای دیگر مورد توجه و تحلیل قرار خواهد گرفت.

در صفحه پژوهشگران و فناوران، گفتگو با سه مسئول طرح پژوهشگاه در زمینه ساخت سنسور‌های تشخیص آلاینده‌های محیط زیست، رفع مشکلات عملیاتی در واحدهای نمک‌زدایی صنعت نفت کشور و طرح توسعه فناوری‌های نوین کاهش آلاینده‌های زیست محیطی صنعت نفت کشور انجام و منتشر شده است.

گفتنی است با تاکید بر خط مشی راهبردی روابط عمومی های کشور مبنی بر توجه به اصل محوری مدیریت تولید محتوی، محتوای پیک پژوهشگاه بر اساس بازخوردهای دریافت شده، بصورت دوره ای مورد بازنگری قرار می گیرد. به همین منظور در این شماره با تغییرساختار و قالب مجله، شیوهء جدید تولید محتوی و ادغام رویداد‌های آبان و آذر ماه، نسخه جدید پیک پژوهشگاه به صورت دو شماره‌ای و با تاخیر منتشر شده است.

خاطر نشان می‌شود پیک شماره 64 و 65 پژوهشگاه از طریق پورتال اصلی، داخلی و شبکه خبری پژوهشگاه به آدرسnews.ripi.ir قابل دسترسی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support