EN

پروژه های های no cure, no pay پژوهشگاه در نمایشگاه بیست و دوم نفت و گاز

پروژه های های no cure, no pay پژوهشگاه در نمایشگاه بیست و دوم نفت و گاز

 

پژوهشگاه صنعت نفت دربیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز تهران، برای نخستین بار از طرحی ابداعی به منظور ارایه پروژه‌های آزمون شده خود که در حل مشکلات صنعت نفت کاربرد دارند استفاده خواهد کرد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، یکی از برنامه‌های اولویت‌دار این مجموعه در ایام نمایشگاه به موضوع پروژه های no cure, no pay اشاره دارد که بر این اساس، این سازمان تحقیقاتی، تعهدات مالی کارفرا را به زمانی موکول می کند که طرف قرارداد از نتایج حاصل از اجرای پروژه اطمینان حاصل کرده باشد.

گفتنی است، با بهره گیری از این روش که حاکی از اطمینان متخصصان و پژوهشگران این سازمان به نتایج دستاوردهای حاصل از تحقیقات و آزمایش‌های میدانی آن‌هاست گامی در جهت ترغیب صنعت به بهره گیری از تولیدات داخلی است، امکان استفاه از بسیاری محصولات و مواد شیمیایی و دستاوردهای نرم افزاری این مجموعه در حوزه‌های بالادستی و پایین دستی که دارای کاربرد صنعتی هستند به شکلی ایده آل فراهم شده و در مورد برخی از آنها که از خارج کشور وارد می‌شود؛ استفاده از آن‌ها صرفه جویی ارزی قابل ملاحظه ای خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support