EN

پروژه های های no cure, no pay پژوهشگاه در نمایشگاه بیست و دوم نفت و گاز

پژوهشگاه صنعت نفت دربیست و دومین نمايشگاه بین المللی نفت و گاز تهران، براي نخستين بار از طرحي ابداعي به منظور ارايه پروژه‌هاي آزمون شده خود كه در حل مشكلات صنعت نفت کاربرد دارند استفاده خواهد كرد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، يكي از برنامه‌هاي اولويت‌دار اين مجموعه در ايام نمايشگاه به موضوع پروژه های no cure, no pay اشاره دارد كه بر اين اساس، این سازمان تحقیقاتی، تعهدات مالی کارفرا را به زمانی موکول می کند که طرف قرارداد از نتایج حاصل از اجرای پروژه اطمینان حاصل کرده باشد.

گفتنی است، با بهره گیری از این روش که حاکی از اطمینان متخصصان و پژوهشگران اين سازمان به نتايج دستاوردهاي حاصل از تحقيقات و آزمايش‌هاي ميداني آن‌هاست گامی در جهت ترغیب صنعت به بهره گیری از تولیدات داخلی است، امکان استفاه از بسیاری محصولات و مواد شيميايي و دستاوردهای نرم افزاری اين مجموعه در حوزه‌هاي بالادستي و پايين دستي که دارای کاربرد صنعتی هستند به شکلی ایده آل فراهم شده و در مورد برخی از آنها که از خارج كشور وارد مي‌شود؛ استفاده از آن‌ها صرفه جویی ارزی قابل ملاحظه ای خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support