EN

نقش موثر پژوهشگاه در توسعه فناوری درصنعت نفت و گاز

منوچهری در بازدید از غرفه پژوهشگاه صنعت نفت عنوان کر د :

نقش موثر پژوهشگاه در توسعه فناوری درصنعت نفت و گاز

 

دکتر غلامرضا منوچهری ، معاون مدیرعامل در توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران روز شنبه 16 اردیبهشت ماه از غرفه پژوهشکاه در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت تهران بازدید کرد و مدیران این مجموعه به تشریح برخی از پروزه های این مرکز پرداختند.

منوچهری با تاکید بر این که پژوهشگاه صنعت نفت یک نهاد بسیار قدیمی و یک مرکز علمی و پژوهشی است، گفت: با توجه به نوع فعالیت هایی که در پژوهشگاه انجام می شود، این مجموعه باید پشتیبان پروژه ایِ توسعه نفت و گاز باشد و مسائل روز صنعت نفت و صنایع وابسته را مرتفع کند.

وی در همین راستا تصریح کرد: از آنجاکه قرار است شرکت های نفتی بین المللی در کشور ما سرمایه گذاری کنند، پژوهشگاه می تواند در کنار دانشگاه ها و دیگر مراکز تحقیقاتی، نقش موثری در انجام پروژه های جدید ایفا کند..

منوچهری بر گسترش و تقویت ارتباط پژوهشگاه با دیگر شرکتها نیز تاکید کرد و گفت: بدون در نظر گرفتن بخش تحقیق و توسعه، فعالیت ها به نحو مناسبی انجام نخواهد شد، از این رو وجود چنین مرکزی می تواند برای صنعت حائز اهمیت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support