شرکت ملی نفت و پژوهشگاه در حوزه بالادستی تعامل خوبی دارند

مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت در غرفه پژوهشگاه :

شرکت ملی نفت و پژوهشگاه در حوزه بالادستی تعامل خوبی دارند

دکتر کریم زبیدی، مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران و هیات همراه روز دوشنبه ١٨ اردیبهشت ماه از غرفه پژوهشگاه صنعت نفت بازید کردند.

مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت به جایگاه پژوهشگاه صنعت نفت اشاره کرد و گفت : یکی از مراکز بزرگ تحقیقاتی کشور، پژوهشگاه صنعت نفت است که می تواند در بخش های مختلف صنعت نفت نظیر بالادست ،گاز و پتروشیمی خدمات ارزنده ای ارایه دهد.

وی تصریح کرد: بخش بالادست، حوزه های مختلفی نظیر مخزن، حفاری، مواد شیمیایی و افزایه ها را در بر می گیرد که در این زمینه ها تعامل پژوهشگاه و شرکت ملی نفت در سطح بالایی قرار دارد.

زبیدی در خاتمه به ضرورت تجاری سازی محصولات و دستاوردهای پژوهشگاه نیز تاکید کرد و گفت: گسترش تعاملات پژوهشگاه و دیگر شرکت ها، برگزاری نشست های تخصصی و همچنین تجهیز کردن این مجموعه به لحاظ نیروی انسانی و تجهیزات به روز، بستر مناسبی برای ارتباط بهتر با صنعت و تجاری سازی محصولات فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support