EN

عملیاتی شدن فعالیت های پژوهشی در حوزه دریا

مدیر عامل شرکت نفت فلات قاره عنوان کرد

عملیاتی شدن فعالیت های پژوهشی در حوزه دریا

 

در حاشیه امضاء تفاهم نامه پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت نفت فلات قاره ایران ، حمید بورد مدیر عامل این شرکت، این تفاهم نامه را مقدمه انعقاد قراردادهای بزرگ پژوهشی دیگردانست وگفت: امروز این تفاهم نامه با محتوای عملیاتی شدن فعالیت های پژوهشی در حوزه دریا بین این دو مجموعه به امضا رسید و امیدواریم که نتیجه آن، برکات و نعمات بزرگ برای صنعت و کشور باشد.

بورد ادامه داد : در حوزه دریا به دلیل حضور مستمر کشورهای خارجی، فعالیت های گسترده و پیچیده تری نسبت به خشکی صورت میگیرد که امیدواریم به کمک پژوهشگاه صنعت نفت این مشکلات را مرتفع سازیم.

وی با بیان اینکه موضوعات پژوهشی کسترده ای در حوزه دریا وجود دارد که می توان با کمک پژوهشگاه آنها را حل کرد افزود: ماحصل توافقی که با پژوهشگاه انجام شده،  تشکیل کارگروهی اجرایی است و قراراست پرو ژه های عملیاتی منتج شده از این کارگروه به زودی اجرایی شوند.

خاطرنشان می شود این تفاهم نامه همکاری بین شرکت نفت فلات قاره ایران و پژوهشگاه صنعت نفت، دربیست و دومین نمایشگاه نفت و گاز روز سه شنبه 19 اردیبهشت در محل غرفه این مجموعه به امضا رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support