EN

از تعامل علمی و پژوهشی با پژوهشگاه خرسندیم

رییس دپارتمان انرژی دانشگاه میلان در حاشیه تفاهم نامه با پژوهشگاه نفت :

از تعامل علمی و پژوهشی با پژوهشگاه خرسندیم

فابیو اینزولی، رییس دپارتمان انرژی دانشگاه پلی تکنیک میلان ضمن ابزاز خرسندی از امضا تفاهم نامه پژوهشگاه گفت: با عقد این تفاهم نامه، دیدگاه جدیدی برای دانشگاه میلان و تعاملات آتی این دانشگاه و پژوهشگاه در زمینه صنعت نفت و گاز فراهم خواهد شد.

وی با بیان اینکه دانشگاه پلی تکنیک میلان ارتباطات گسترده ای با بسیاری از دانشگاهای ایران دارد گفت: بسیار خرسندیم که با مرکز تحقیقاتی همچون پژوهشگاه تعاملات علمی و پژوهشی داشته باشیم و با توجه به تحقیقاتی که انجام شده است آینده این تفاهم نامه را مثبت ارزیابی می کنیم.

“فابیو اینزولی”، با تاکید بر اینکه همکاران ایتالیایی این دانشگاه در خصوص فعالیت های این مجموعه اطلاعات گسترده ای را ارایه داده اند گفت: توانایی، امکانات و نیروی انسانی موجود در پژوهشگاه صنعت نفت بستر مناسبی را برای بسیاری از همکاری‌ها ایجاد خواهد کرد و تمرکز این دانشگاه بیشتر بر روی موضوعات بالادستی و انرژی و محیط زیست خواهد بود.

گفتنی است پژوهشگاه صنعت نفت و دانشگاه پلی تکنیک میلان روز سه شنبه 19 اردیبهشت ماه در محل بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت تهران تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support