EN

همایش بین المللی انتقال تکنولوژی در پژوهشگاه صنعت نفت

با همکاری کمیته جوانان صنعت نفت ایران در شورای جهانی نفت برگزار شد؛

همایش بین المللی انتقال تکنولوژی در پژوهشگاه صنعت نفت

 

اولین گردهمایی بین المللی انتقال تکنولوژی در صنعت نفت و گاز روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه با همکاری کمیته جوانان صنعت نفت ایران در شورای جهانی نفت و پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، در اين گردهمايي كه در مركز همايش هاي بين‌المللي پژوهشگاه برگزار شد، متخصصان داخلي و خارجي از کشورهای ایتالیا، روسیه و هلند حضور داشتند و در بخش‌هايي از اين مراسم نيز سخنراني كردند.

بر اساس اين گزارش، این گردهمایی شامل سه پنل تخصصی بوده که در پنل اول ” نقش کمیته جوانان صنعت نفت ایران در شورای جهانی نفت در انتقال تکنولوژی” مورد بحث و بررسي قرار گرفت و تاسیس دبیرخانه دائمی گردهمایی انتقال تکنولوژی با همکاری کمیته جوانان صنعت نفت ایران در پژوهشگاه صنعت نفت و انجام پروژه مشترک با این کمیته، از ديگر موضوعات پيشنهاد شده در اين پنل بود.

اين گزارش مي‌افزايد در پنل دوم که برای اولین بار در ایران همه سخنرانان از بانوان بودند، به نقش بانوان در انتقال تکنولوژی: راه حلی برای برای ارتقای موقعیت بانوان در صنعت نفت و گاز ایران، پرداخته شد.

روش‌های ازدیاد برداشت و تکنولوژی‌های نوین و اساسی در این حوزه، موضوع پنل آخر بود که در آن دکتر عمادی عضو عالی کمیته ملی ایران در شورای جهانی نفت، دکتر رسایی عضو هیئت علمی انستیتو نفت دانشگاه تهران، دکتر بهروز عضو هیئت علمی پردیس بالا دستی پژوهشگاه صنعت نفت، پروفسور فابیو اینزولی رئیس دانشکده انرژی دانشگاه پلی تکنیک میلان و پروفسور آلبرتو گواجنینی رئیس دانشکده مهندسی محیط زیست دانشگاه پلی تکنیک میلان سخنراني كردند.

گفتني است این گردهمایی با اهدای لوح تقدیر از سوی کمیته جوانان صنعت نفت ایران در شورای جهانی نفت به کار خود پایان داد و درپایان، تور تخصصی بازدید از پژوهشگاه صنعت نفت برای میهمانان خارجی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support