توفقیات پژوهشگاه صنعت نفت نتیجه تلاش مستمر تمامی کارکنان این مجموعه است

به گزارش واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، دکتر حمید رضا کاتوزیان، در مراسم تودیع و معارفه رییس پژوهشگاه که روز یک‌شنبه 30 مهر‌ماه در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد، گفت: این مجموعه به عنوان یکی از پژوهشگاه­های بزرگ خاورمیانه، خدمات ارزنده­ای در طول سال‌ها فعالیت خود به صنعت نفت کشور ارائه کرده است.

وی با بیان این‌که در مدت 4 سال فعالیت خود در پژوهشگاه در راستای سیاست­های دولت دکتر روحانی و همچنین سیاست‌های وزارت نفت فعالیت کرده‌ است، افزود: در این تلاش همه جانبه توفیقات مناسبی حاصل شد که همگی نتیجه تلاش و کوشش پیگیر و مستمر همکاران پژوهشگاه صنعت است.

وی در ادامه عنوان کرد: در طول این چهار سال هشت جلسه هیئت امنا برگزار شد که در هر جلسه گزارشی از عملکرد پژوهشگاه و پیشرفت­ فعالیت­ها و پروژه­ها ارایه شد و از نظرات و پیشنهادات اعضاء حاضر در این جلسات استفاده حداکثری نیز به عمل آمد و نقطه نظرات و پیشنهاد ­ها ارائه شده را در پژوهشگاه پیگیری کردیم که خوشبختانه نتیجه بخش و اثر گزار نیز بوده‌ است.

دکتر کاتوزیان بر آخرین جلسه هیات امنا که قرار است در آینده نزدیک برگزار شود نیز تاکید کرد و گفت: در این جلسه بنا به درخواست معاون امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت، ارائه گزارش پیشرفت پروژه‌ها و اثر بخشی آن‌ها در صنعت در دستور کار قرار گرفته است.

وی در خاتمه تاکید کرد: دکتر توفیقی تجربه سرشاری در حوزه­های اجرایی دارند و در رشته تخصصی خود دانشمندی مطرح محسوب می‌شوند، و برای رییس جدید پژوهشگاه و مجموعه کلان آن آرزوی موفقیت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support